آخرين ارسال ها

بازگشت   انجمن استقلالی > فوتبال داخلی > پرسپولیس

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی 05-26-2012, 11:40 PM   #1
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

سپاس از دیگران: 297
دارای سپاس 571 بار در 211 پست
Wink نقل و انتقالات پرسپولیس در فصل 92 - 91

اخبار مربوط به نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس را می توانید در این تایپک مشاهده کنید
Steghlal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 05-26-2012, 11:45 PM   #2
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

بنگر: 99 درصد پرسپوليسي شدم/ دنبال پول بودم در سپاهان ميماندم

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان و آينده پرسپوليس از قطعي شدن حضورش در جمع سرخپوشان خبر داد و گفت: سپاهان هيچ تلاشي براي تمديد قراردادم نكرد و الان 99 درصد پرسپوليسي شدم.

محسن بنگر كه در آستانه پيوستن به تيم فوتبال پرسپوليس قرار دارد در گفتوگويي ، هرگونه مذاكره رسمي با سپاهانيها را تكذيب و اظهار كرد: از اظهارات عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان براي مذاكره با من يا تلاشش در جهت تمديد قراردادم تعجب ميكنم چرا كه باشگاه سپاهان حتي هيچ اقدامي براي مذاكره با من نداشت.

وي گفت: اگر الان اين صحبتها را بيان ميكنم بخاطر اين است كه هواداران سپاهان بدانند كه مسوولان تيمشان هيچگونه پيشنهادي براي تمديد قراردادم ندادند و مذاكرهاي هم انجام نشد. اينكه عنوان ميشود بنگر بخاطر پول ميخواهد به پرسپوليس برود هم برايم ناراحتكننده است چرا كه اگر ميخواستم فقط بخاطر پول در يك تيم بازي كنم در همان سپاهان ميماندم.

بنگر در واكنش به موضعگيري رحيمي نسبت به تمديد قرارداد او با سپاهان، افزود: به عنوان يك بازيكن بايد از يكماه پيش از پايان مسابقات، به فكر فصل آيندهام باشم. طبيعتا اگر باشگاه هم تمايل به تمديد قراردادم داشته باشد، در همان مقطع زماني با بازيكنان مدنظرش صحبت ميكند. باشگاه سپاهان حتي پس از پايان ليگ هم نسبت به اين موضوع بيخيال بود و هيچ تماسي با من نداشت. حالا تعجب ميكنم كه چرا مديرعامل اين باشگاه از مذاكره براي تمديد قرارداد من و تلاشش در اين زمينه صحبت ميكند!

مدافع پيشين تيم سپاهان در پاسخ به اين سوال كه طبق اظهارات رحيمي مگر شما چهارشنبه هفته گذشته با او مذاكرهاي نداشتيد؟ تصريح كرد: يك برنامه عمومي با حضور بازيكنان تيم بود كه آنجا فقط گفتند مي خواهيم شما در تيم بمانيد اما هيچ جلسه اختصاصي و مذاكره جدي صورت نگرفت. مگر من بازيكن 18، 17 ساله هستم كه اينجوري بخواهند با من مذاكره كنند!

اين مدافع درباره پيشنهادهايي كه از تيمهاي ديگر داشته و نيز نتيجه آخرين مذاكراتش با محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس، گفت: غير از پرسپوليس از يكي دو تيم ديگر هم پيشنهاد داشتهام اما تنها مذاكره جديام با باشگاه پرسپوليس بود كه نتيجه موفقيتآميزي هم داشت. فكر ميكنم 99درصد با پرسپوليس قرارداد ميبندم و تقريبا همه توافقها انجام شد. در حال حاضر به مسافرت ميروم و پس از يك هفته براي عقد قرارداد رسمي با پرسپوليس به تهران برميگردم.

بنگر در پاسخ به اين سوال كه خبر درخواست مبلغ ميلياردي و شرط و شروطتان براي پرسپوليس چقدر صحت دارد؟ اظهار كرد: من هيچ شرط و شروطي براي پرسپوليسيها نگذاشتم و صحبت بر سر مبلغ قرارداد هم آن چيزي نيست كه از قول من در بعضي روزنامهها منتشر شد. من مذاكرات خوب و محترمانهاي با مديرعامل پرسپوليس داشتم.

وي در واكنش به اين مطلب كه يكي از درخواستهاي بنگر نبود شيث رضايي در پرسپوليس است، گفت: اين مساله به من ارتباطي ندارد. من به عنوان يك بازيكن مسووليت كار خودم را دارم و تصميمگيري براي كل نفرات تيم كه طبيعتا برعهده من نيست. سعي ميكنم بيشتر به جايگاه خودم در تيم فكر كنم تا مسايلي از اين قبيل.
تعداد 2 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 05-26-2012, 11:47 PM   #3
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

اولين خريد پرسپوليس از ليگ يك؛ پويا سيفپناهي

پويا سيفپناهي بازيكن پاس همدان با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيد و در فصل دوازدهم ليگ برتر پيراهن اين تيم را بر تن خواهد كرد.

به گزارش كانون هواداران پرسپوليس و به نقل از سايت گل،پويا سيفپناهي بازيكن پاس همدان با باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده است. سيفپناهي قابليت بازي در پستهاي دفاع و هافبك چپ را دارد و جزو سهميههاي ليگ يكي پرسپوليس محسوب ميشود.

اين بازيكن در فصل دهم ليگ برتر كه منجر به سقوط پاس همدان شد بيشترين بازي را در تركيب تيمش انجام داده بود. او اولين خريد رسمي پرسپوليس براي فصل جديد محسوب ميشود.
افزودن نظر
قدیمی 05-26-2012, 11:48 PM   #4
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

سید جلال حسینی: به احتمال ۹۰ درصد با بنگر میرویم پرسپولیس

سید جلال حسینی یکی از بازیکنان مورد نظر پرسپولیس است.

مدافع سپاهان بعد از برد تیمش مقابل استقلال، در مورد فصل آینده گفت: «من جمعه قبل با پرسپولیس حرف زدم. تقریبا با آنها به توافق رسیدم.

البته هنوز هیچ چیزی قطعی نشده ولی فکر کنم به احتمال 90 درصد با محسن بنگر میرویم پرسپولیس. من سه سال در سپاهان بودم و سه قهرمانی با این تیم آوردم، اما الان دیگر وقتش رسیده که از سپاهان بروم.»
قدیمی 05-26-2012, 11:48 PM   #5
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

ماهینی: مرا پرسپولیسی بدانید

حسین ماهینی که در اردوی تیم ملی حضور دارد گفت« هم حرفهایم را با سردار زده ام و در هم زمینه ها به توافق رسیده ایم اما هنوز هیچ چیزی روی کاغذ نیامده ولی اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تا قبل از اردوی ترکیه قراردادم را ثبت می کنم»

او ادامه داد« از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم پرسپولیسی شوم و امیدوارم به گونه ای عمل کنم که هواداران از نحوه بازی کردنم راضی باشند. می دانم بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس راحت نیست و فاکتورهای خاص خود را دارد به همین دلیل همه تمرکزم روی فوتبالم است تا موفق شوم. از همین جا هم از همه پیشکسوتان و سرداران تاریخ پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن این تیم رخصت می طلبم»

ماهینی می گوید« بازی کردن در پست اصلی ام یعنی دفاع راست را مورد تاکید قرارداده ام و می خواهم در پست خودم بازی کنم.در این زمینه هم حرفهایمان را زده ایم. این البته شرط نیست که بخواهم بگویم برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس شرط گذاشته ام اما می دانم در این پست کارآیی ام بسیار بهتر خواهد بود»

وی از شرایطش در تیم ملی می گوید« همه بچه ها با تمرینات فشرده زیر نظر کی روش تمام ذهنشان را معطوف به صعود به جام جهانی کرده اند و امیدواریم این خواسته برآورده شود.اگر خدای نکرده به جام جهانی نرویم فوتبالمان به قهقرا می رود.همه باید دست به دست هم بدهند تا در برزیل حضور داشته باشیم»

او در مورد تیم های شهرش هم صحبت می کند« متاسفانه بوشهر در لیگ برتر آینده سهمیه ای ندارد و این برای همه بوشهری ها سخت است. این مسئله مرا ناراحت می کند و امیدوارم همین تلنگری باشد که همه را متوجه سازد که تیم نداشتن چه مشکلاتی به همراه دارد.»
تعداد 3 کاربر به این پست سپاس داده اند.
قدیمی 05-27-2012, 12:48 AM   #6
غیر فعال

آواتار fire-boy

سپاس از دیگران: 2
دارای سپاس 11 بار در 3 پست

احمالا هادی عقیلی هم فصل دیگه میاد پرسپولیس
fire-boy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-29-2012, 07:09 PM   #7
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

خلعتبری : به استقلالی ها گفته بودم در ایران فقط پرسپولیس

خروجي جلسه هيات مديره استقلال جز انتخاب امير قلعه نويي به عنوان سرمربي، حاوي نكات ديگري هم بود.

يكي از مسائلي كه در اين جلسه مطرح شد، تلاش هيات مديره براي جذب خلعتبري بود؛ كاري كه قرار است بر اساس خواست سرمربي جديد استقلال انجام شود به همين بهانه با خلعتبري كه خود را آماده مي كند تا در تمرينات كروش و تيم ملي فوتبال شركت كند، تماس مي گيريم و نظرش را مي پرسيم.

وی حضورش در استقلال را تكذيب مي كند و تاكيد دارد كه اگر قرار است به ايران بيايد، حتما در جمع سرخپوشان قرار ميگيرد.

محمدرضا خلعتبري درباره پيشنهاد باشگاه استقلال مي گويد: نه پيشنهادي از باشگاه استقلال به دست من رسيده و نه صحبتي با من انجام شده است. مسئولان استقلال به من لطف دارند كه نام مرا در جلسه هيات مديره مطرح كرده اند . دست امير قلعه نويي درد نكند. او به من لطف دارد و اميدوارم مثل هميشه كه موفق است در استقلال هم موفق باشد.

خلعتبري جوابي به پيشنهاد احتمالي استقلال نمي دهد اما به نظر مي رسد قصد ندارد براي فصل آينده لباس آبي بپوشد. او مي گويد: فعلا نمي توانم در اين رابطه حرفي بزنم اما يك بازيكن حرفه اي بايد تمام جوانب را بسنجد و بعد درباره تيم آينده اش تصميم بگيرد. من هم از اين قاعده مستثني نيستم و بهترين تصميم را مي گيرم اما قبلا هم گفته بودم اگر بخواهم فصل بعد به ليگ ايران برگردم حتما لباس قرمز مي پوشم و پرسپوليسي مي شوم. مدير برنامه هايم با رويانيان حرف زده و خودم هم به مديرعامل پرسپوليس قول دادم تا در صورت بازگشت به ليگ ايران پرسپوليسي شوم.

خلعتبري درباره حضور در اردوي تيم ملي در تركيه مي گويد: براي بازي با آلباني مسئولان الوصل اجازه ندادند به اردوي تيم ملي ملحق شوم. بازي هاي حساسي در الوصل داريم و به همين خاطر اجازه نداشتم به تيم ملي بروم و مقابل آلباني بازي كنم. حالا چون بازي با ازبكستان در روز فيفا است مي توانم بدون هيچ مشكلي به اردوي تيم ملي بروم و ملي پوشان را همراهي كنم. فردا در قطر يك بازي حساس پيش رو داريم . در اين ديدار براي الوصل به ميدان مي روم و پس از آن، از آنجا راهي تركيه مي شوم تا در اردوي تيم ملي حاضر شوم و همراه ساير بازيكنان به ازبكستان بروم.

خلعتبري كه در روز شكست مقابل آلباني غايب بود، درباره بازي تيم ملي اينگونه صحبت مي كند: شكست در اين ديدارهاي دوستانه نبايد چندان مهم باشد. خصوصا اينكه تيم ملي يك دوره بدنسازي كوتاه را پشت سر گذاشته بود و با اين شرايط روبروي آلباني قرار گرفت. شكست تيم ملي نبايد ناراحت كننده باشد چرا كه اين شكست مي تواند پلي براي رسيدن به پيروزي هاي بعدي مقابل ازبكستان و قطر باشد.
قدیمی 06-07-2012, 10:05 AM   #8
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

ماهینی و سیف پناهی هم به کهکشان سرخ پیوستند

حسين ماهيني بازيکني که از چند هفته قبل زمزمه پيوستن او به پرسپوليس وجود داشت، سرانجام با اين تيم به توافق رسيد. او قراردادي دو ساله با پرسپوليس ثبت کرد.

همچنين پوريا سيف پناهي دفاع چپ پاس همدان با پرسپوليسيها قرارداد داخلي امضا کرد تا در اولين فرصت به هيات فوتبال برود و قراردادش را ثبت کند.

محمد نوري و غلامرضا رضايي دو بازيکن فصل گذشته پرسپوليس هم با اين تيم به توافق رسيدهاند و قرار است قرارداد خود را دو سال ديگر با اين تيم تمديد کنند.
قدیمی 06-07-2012, 10:06 AM   #9
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

در حالی که 21 روز از زمان آغاز فصل نقل و انتقالات دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر می گذرد تا به امروز مهرداد پولادی، شهاب گردان، محمد قاضی(سه عضو تیم ملی ایران)، محمدرضا خانزاده و علی اسماعیل زاده بازیکنانی هستند که با باشگاه پرسپولیس برای حضور در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر قرارداد امضا کرده و قراردادشان در هیات فوتبال تهران ثبت شده است.

محسن بنگر و حسین ماهینی بازیکنانی هستند که در شرف پیوستن و امضای قرارداد با باشگاه پرسپولیس هستند ضمن اینکه ایمون زاید، غلامرضا رضایی، جواد کاظمیان بازیکنانی هستند که قرارداد خود را تمدید کرده اند.

مهدی مهدوی کیا و علی کریمی دو بازیکن قدیمی و محبوب هواداران پرسپولیس نیز هرچند تاکنون به طور رسمی قراردادشان را تمدید نکرده اند اما پس از مذاکراتی که با مسئولان باشگاه داشته اند برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند و فصل بعد هم پیراهن پرسپولیس را برتن خواهند کرد.

نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در حالی صورت می گیرد که محمد رویانیان اطمینان خاطر داده که دنیزلی هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.
قدیمی 06-07-2012, 10:07 AM   #10
ناظم انجمن فوتبال داخلی

آواتار Steghlal

کریم انصاریفرد: از استقلال، سپاهان و پرسپولیس پیشنهاد دارم/ بعد از بازی با قطر تصمیم میگیرم

کریم انصاریفرد در پایان تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران در مورد دیدار با ازبکستان گفت: برد ارزشمندی کسب کردیم و امیدوارم روز سهشنبه آینده مردم عزیز ایران به ورزشگاه آزادی بیایند و ما را حمایت کنند. ما منتظرشان هستیم و امیدوارم مقابل قطر هم پیروز شویم. اکنون روحیه ما بالاست و راحتتر و بهتر میتوانیم قطر را شکست دهیم.

انصاریفر در مورد تیم فصل آینده خود اظهار داشت: از پرسپولیس، سپاهان و استقلال پیشنهاد داشتم اما هنوز تصمیمی نگرفتهام. شب گذشته با استقلال صحبت کردم. فتحاللهزاده لطف داشت و با برادرم صحبت کرد اما هنوز من برای تیم فصل آیندهام تصمیم نگرفتهام و پس از بازی با قطر در این مورد تصمیمگیری میکنم.
پاسخ

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش