به گزارش "ورزش سه"، النصر روز جمعه موفق شد با نتیجه 4-0 میزبان خود الرعد را شکست دهد. کریستیانو رونالدو در دقیقه 4 اولین گل تیمش را به ثمر رساند که شادی این گل با واکنش‌های متفاوتی همراه بود.

النصر با این پیروزی فاصله امتیازات خود با الاتحاد، صدرنشین فعلی لیگ برتر عربستان، را به 3 امتیاز کاهش داد. البته الاتحاد یک بازی کمتر از النصر انجام داده و امکان بیشتر شدن فاصله دو تیم وجود دارد.

1870271

تنها 4 دقیقه از بازی دو تیم گذشته بود که رونالدو با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد و سپس در حالی که بسیار خوشحال بود، شادی گل معروفش را کنار زمین اجرا کرد.

آدریان میرزیوسکی، ستاره سابق النصر، در توئیتر این شادی رونالدو را مورد تمسخر قرار داد و نوشت: "آن لحظه که سوپر کاپ را از دست دادی، در نیمه نهایی جام پادشاهی حذف شدی، دربی را به الهلال باختی و قهرمانی را از دست دادی، ولی این گونه بعد از گلزنی به الرعد شادی کردی!"

رونالدو این فصل 12 گل برای النصر به ثمر رسانده است. او ژانویه امسال با قراردادی به ارزش 220 میلیون دلار به النصر پیوست. کریس طی سه بازی متوالی موفق به گلزنی نشده بود و به نظر می‌رسد همین موضوع باعث خوشحالی بیش از حد این بازیکن شده است.