به گزارش "ورزش سه"، عدم پراخت پول به بازیکنان استقلال وارد ششمین ماه متوالی می شود. پیش بینی می شد، باشگاه استقلال با پایان بازی های لیگ برتر و پیش از بازی با نساجی موفق به پرداخت مطالبات بازیکنان خود در بخش پاداش و درصد شود اما این بار هم پرداختی به بازیکنان و کادر فنی بازیکنان استقلال به آینده موکول شد تا جایی که ریکاردو ساپینتو روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از بازی وضعیت مالی استقلال را فاجعه بار خواند!

آخرین بار علی فتح الله زاده مدیر عامل وقت باشگاه استقلال در آذر ماه سال گذشته بخشی از درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد و جالب اینکه برخی از بازیکنان استقلال مدعی هستند دریافتی آنها در فصل جاری حدود 20 تا 30 درصد بوده است! پرداختی نامتوازن یکی از دیگر از اشکالات باشگاه استقلال در بخش مالی بوده. با این حال ریکاردو ساپینتو از تیم خواست روحیه مبارزه طلبی خود را در بازی ها حفظ کند و هر روز بهترین خود را برای تیم بگذارندف چرا که در پاین بازی ها فرصت های قانونی برای احقاق حق وجود دارد.

نکته جالب در بخش مالی استقلال اینکه حتی پیش از بازی با نساجی موفق به پرداخت پاداش های معوقه هم به بازیکنان نشده است. با این حال محمد حسین زرندی، مدیر رسانه باشگاه استقلال روز گذشتته در کنفرانس خبری پیش از بازی با نساجی گفت: « با پیگیری‌هایی که آقای حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال انجام دادند، قرارداد همکاری میان استقلال و همراه اول به عنوان اسپانسر امضاء شد و امیدواریم هر چه زودتر این قرارداد اجرایی شود.»