به گزارش "ورزش سه"، فصل برای استقلال با بازی دادن به سجاد شهباززاده در نوک خط حمله آغاز شد و زمانی که این مهاجم باتجربه موقعیت ها را از دست داد، ریکاردو ساپینتو به بازی پیمان بابایی در نوک خط حمله رسید و در ادامه این امیر ارسلان مطهری بود که بازی در نوک خط حمله را از آن خود کرد و در بازی دیروز هم مهاجمی که از ابتدا در لیست قرار گرفت، امیر ارسلان بود.

سجاد شهباززاده که در بازی برگشت دو تیم در استادیوم شهید وطنی قائمشهر یک فرصت طلایی برای باز کردن دروازه نساجی را از دست داده بود، در مصاف دیروز دو تیم  از سوی ریکاردو ساپینتو فرصت حضور در ترکیب تیم را پیدا کرد تا در نهایت پایش به گلزنی در فصل جاری باز شود. او در دقیقه 65 به جای صالح حردانی وارد میدان شد و در یک صحنه روی پیشروی و پاس خوب ابوالفضل جلالی شانس خوبی برای گل زنی داشت اما این بار هم ضربه اش از کنار تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت. گویی قرار نیست سجاد شهبازاده که تا چندی قبل با 20 گل و با پیراهن سپاهان آقای گل شده بود، این بار پایش به گلزنی باز شود. البته سجاد تلاش خوبی در خط حمله استقلال داشت و گل چهارم توسط محمد محبی روی پاس سجاد بود اما همه به خصوص ریکاردو ساپینتو دوست داشتند، سجاد گل بزند تا این فشار از روی او برداشته شود.

1879519

یک فصل 20 گل و یک فصل بدون گل زده. این ها اتفاقات جذاب فوتبال است و دقیقا به همین دلیل است که فوتبال تبدیل به جذاب ترین رشته ورزشی شده است. می شود گفت سجاد شهباززاده گلزنی از یادش نرفته است اما این فصل اتفاقات خوب همراه او نیست و موقعیت هایی خوبی که نصیب او می شود، تبدیل به گل نمی شود و همین بهانه قانع کننده ای برای ریکاردو ساپینتو است که بیشتر به دیگر مهاجمان برای گلزنی فرصت دهد. با این حال سجاد خوشحال است که استقلال روند خوبی داشته و یک گام به جام قهرمانی نزدیک شده است. شادی او بعد از گلزنی محمد محبی این گونه بود که انگار خودش گل زده است.  

1879521

عکس: امیر حسین خیرخواه