به گزارش "ورزش سه"، پیش از شروع بازی استقلال – نساجی تماشاگران پرشمار حاضر در استادیوم به عملکرد علیرضا حقیقی در بازی با پرسپولیس انتقاد شدیدی داشتند که این شعارها در پایان بازی موجب مصاحبه از سوی دروازه بان تیم نساجی شد. او در نکته ای جالب گفت؛ تماشاگران استقلال تصور می کردند تیمشان با تیم علیرضا حقیقی بازی دارد نه نساجی. به زعم دروازه بان نساجی از دست دادن قهرمانی توسط تیم های سپاهان و استقلال به عملکرد آنها در هفته های پایانی برمی گشت نه عملکرد او در درون دروازه نساجی.

علیرضا حقیقی فصل گذشته در حالی به همراه نساجی قهرمان جام حذفی شد که تیم نساجی در لیگ برتر صاحب عنوان سومین خط دفاعی ضعیف لیگ برتر را به خود اختصاص داد و این فصل هم نساجی با 44 گل خورده دارای دومین خط دفاعی ضعیف لیگ برتر بعد از نفت مسجد سلیمان با 59 گل خورده بود.

به هر صورت با سوت پایان بازی از سوی حسن اکرمی و در حالی که استقلالی ها مشغول شادی صعود به فینال جام حذفی بودند برخی از استقلالی ها به سمت علیرضا حقیقی رفتنند تا به او دلداری بدهد. علی شیخ الاسلامی مربی فصل گذشته نساجی که این فصل در استقلال به عنوان آنالیزور حضور دارد به همراه روزبه چشمی و خسرو حیدری به سمت علیرضا حقیقی رفتند و به او خسته نباشید گفتند. علیرضا حقیقی یکی از بازیکنان نساجی بود که در جریان فصل به رفتار همبازیانش معترض شد و گفت؛ برای برخی از بازیکنان تیم نساجی تبدیل به حیاط خلوت شده و صرف حضور در لیگ برتر برای آنها کافی است چون روح بزرگی ندارند. 

1879513
1879511
1879512

عکاس: مهدی افشاری