به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید در هفته سی و ششم لالیگا به مصاف اسپانیول رفت و به تساوی 3-3 دست پیدا کرد.

شاگردان دیه‌گو سیمئونه پس از 46 دقیقه با نتیجه 3-0 پیش افتادند اما در نیمه دوم با کامبک عجیبی مواجه شدند که 3 گل دریافت کردند.

این بازی یک ماجرای بسیار بحث برانگیز داشته و اسپانیول از اینکه گل دوم اتلتیکو توسط آنتوان گریزمان به ثمر رسید، معترض است.

1879758

گل این بازیکن فرانسوی توسط سیستم VAR بررسی شد و صحت آن اعلام شد. به نظر می‌رسد دروازه‌بان حریف ضربه گریزمان را روی خط دفع کرد اما سیستم کمک داور ویدیویی تایید کرد که توپ از خط رد شده بود و به همین دلیل گل باید تایید شود.

با بررسی ویدیوهای بازی، اسپانیول تصمیم گرفت این موضوع را با کمیته مسابقات لالیگا در میان بگذارد. طبق بیانیه رسمی، آن‌ها درخواست کرده‌اند که نتیجه بازی باطل شود.

1879759

در حال حاضر، لالیگا برخلاف بسیاری از لیگ‌های بزرگ در سراسر اروپا، از فناوری خط دروازه برخوردار نیست. این موضوعی است که در چند سال اخیر جنجال‌های زیادی را برانگیخته و احتمالاً پس از این اتفاق بحث آن دوباره از سر گرفته می‌شود.

باید دید کمیته مسابقات چه تصمیمی خواهد گرفت. اگر بازی دوباره برگزار شود، مطمئناً باید اواسط هفته آینده برگزار شود و این درحالی است که تنها 10 روز تا بازی هفته پایانی فصل جاری لالیگا باقی مانده است.

1879760