لیائو می گوید در صورت قهرمانی با میلان در لیگ قهرمانان موهایش را قرمز و مشکی می کند

طرفداری | رافائل لیائو، وینگر پرتغالی میلان امیدوار است در لیست توپ طلای 2023 نامش در بین 10 نفر برتر قرار داشته باشد.

به نقل از کالچومرکاتو، لیائو در صفحه یوتیوب خود به سوالات طرفدارانش پاسخ داد. خلاصه ای از صحبت های این بازیکن 23 ساله را می خوانید:

بهترین عنوان؟ اسکودتو. من سه سال و نیم در میلان هستم و به سمت سال چهارم حضورم در این تیم می روم و این عنوانی بود که هواداران میلان مدت ها منتظر آن بودند. فکر می‌کنم این فوق‌العاده‌ترین عنوان دوران حرفه‌ای من بود. به یاد ماندنی ترین مسابقه دوران حرفه ای؟ دیدار اسپورتینگ مقابل پورتو. در یک مسابقه تعیین کننده به کاسیاس گلزنی کردم. این یک بازی خاطره انگیز برای من است.

عنوانی که آرزو دارم؟ از نظر تیمی فتح لیگ قهرمانان. من همیشه آرزوی قهرمانی در این رقابت ها را داشته ام و امیدوارم روزی به آن برسم. در صورت قهرمانی در چمپیونزلیگ، موهایم را قرمز و مشکی می کنم. احساس از قرار گرفتن در رده چهاردهم لیست توپ طلا؟ صادقانه انتظار قرار گرفتن نام خود در لیست را داشتم اما نه آنقدر نزدیک به 10 نفر اول. این برای من رضایت زیادی به همراه داشت. امیدوارم سال آینده در بین 10 نفر برتر باشم. فکر می کنم رویای یک بازیکن کسب توپ طلا است و امیدوارم روزی به این موفقیت برسم. 

اگر می توانستم چه چیزی را در دوران حرفه ای خود تغییر می دادم؟ هیچ چیز. در کنار لحظات خوب، لحظات بدی نیز داشته ام که به من کمک کرد به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک فرد رشد کنم. به لطف همان تجربه ها که در راه رسیدن به اهدافم کمک کننده خواهند بود، به جایی که الان هستم رسیده ام. سرسخت ترین بازیکن که مقابلش قرار گرفته ام؟ تیاگو سیلوا. او مدافعی باهوش و باکیفیت است. دنیلو نیز بازیکنی قوی به حساب می آید. بازیکنان مورد علاقه؟ رونالدینیو، کریستیانو رونالدو، روبینیو و نیمار.