وینگ بک آلمانی اینتر گفت آنها چند بازی منچسترسیتی را دیده اند و نقطه قوت آنها تحرک و پویایی است اما اینتر می تواند پیروز شود. 

اینتر با پیروزی مقابل تورینو، این فصل سری آ را به پایان رساند و به استقبال فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی رفت. رابین گوزنس در گفتگو با اسکای ایتالیا در مورد تقابل با شاگردان پپ گواردیولا گفت:

افتخار می کنم بخشی از این تیم هستم زیرا این تیم متشکل از مردان واقعی است که حرف را جلوی روی شما می زنند. بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا یک رویا است. این بزرگترین بازی در رده باشگاهی است. همه افتخار می کنیم اما همچنین آگاهیم این موقعیت بزرگ را در زمین به دست آورده ایم و برای پیروزی به فینال می رویم. در فوتبال هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. ما با شایستگی به فینال رسیدیم. می دانیم بازی سختی خواهد بود اما کیفیت لازم برای پیروزی مقابل منچسترسیتی را داریم. 

سیمونه اینزاگی تخصص خاصی در بازی های حذفی دارد. آیا از خصوصیات منچسترسیتی چیزی گفته است؟

ما بعضی از بازی های آنها را دیدیم و بزرگترین نقطه قوت آنها تحرک و پویایی است. آنها توپ را می دهند و بدون توپ حرکت می کنند. هیچ بازیکنی نیست که در پست خود بماند. این منچسترسیتی را به طور خاص خطرناک می کند. با این حال ما یک هفته زمان برای مطالعه و آماده کردن راه حل داریم تا برای آنها مشکل درست کنیم.