به گزارش "ورزش سه"، از مدت‌ها قبل مشخص شده بود که مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز 16 خرداد ماه برای تعیین تکلیف اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد.

با این حال از ظهر امروز شایعاتی درباره لغو مجمع باشگاه استقلال در فضای مجازی منتشر شد. در این باره گفته می‌شد وزارت ورزش در نظر دارد مجمع باشگاه استقلال را دو هفته به تعویق بیندازد اما چنین موضوعی صحت ندارد.

بنابراین  مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در همان موعد قبلی انجام خواهد شد؛ مجمع استقلال ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه است و جلسه مجمع پرسپولیس عصر سه‌شنبه 16 خرداد برگزار خواهد شد.

در جلسه مجمع دو باشگاه احتمالا تصمیمات مهمی درباره اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس اتخاذ خواهد شد. درباره استقلال اما گفته می‌شود احتمال دارد معرفی اعضای جدید هیات مدیره در جلسه فردا صورت نگیرد و این موضوع به جلسه مجمع روز 21 خرداد ماه موکول شود.

از ستار همدانی، کیکاووس سعیدی و علی خطیر به عنوان سه گزینه احتمالی حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال نام برده می‌شود. همچنین حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال هم به نظر می‌رسد قصد دارد در این جلسه مدیرعاملی خود را قطعی کند و به کارش ادامه بدهد.