مهاجم سابق باشگاه منچستریونایتد می‌گوید که فاصله تیم منچسترسیتی از دیگر تیم‌های لیگ برتر زیاد است و خیلی سخت بتوان این تیم را گرفت.

طرفداری | اندی کول معتقد است که صرف خرید ستارگان بزرگی چون هری کین و دکلان رایس باعث نخواهد شد تا منچستریونایتد به قهرمانی لیگ برتر انگلیس برسد. این مهاجم سابق یونایتد نسبت به هزینه‌های بیشتر این تیم هشدار داده است. کول می‌گوید که فاصله بین دو تیم شهر منچستر زیاد است و آرسنال هم نتوانست قهرمانی را از سیتیزن‌ها پس بگیرد.

مهاجم دهه 90 منچستریونایتد در مصاحبه‌ای با بویل اسپورت می‌گوید:

اگر هری کین بخواهد تاتنهام را ترک کند و یونایتد بخواهد برای مهاجمی که در آستانه 30 سالگی قرار دارد بالای 80 میلیون پوند خرج کند این کاملا به خود مدیران منچستریونایتد بستگی دارد. اگر یونایتد هری کین و دکلان رایس را بخرد، به هر حال نمی‌تواند قهرمان لیگ برتر شود چرا که آنها (منچسترسیتی) فاصلۀ معناداری با منچستریونایتد و دیگر تیم‌های لیگ برتر دارند.

این دو بازیکن مطمئنا در یونایتد تاثیرگذار هستند و می‌توانند باعث بهبود وضعیت تیم شوند اما صرف خرید آنها باعث نمی‌شود که فکر کنید منچستر می‌تواند قهرمانی را از سیتی بگیرد. آرسنال را ببینید. همه این فصل در مورد قهرمانی آنها صحبت می‌کردند ولی در آخر به این نتیجه رسیدند که سیتی تیم بهتری است و لیاقت قهرمانی را دارد.