به گزارش "ورزش سه"، شایعاتی قابل توجه پیرامون وضعیت پائولو مالدینی از شب گذشته در میلان دست به دست می‌شود که باعث ناراحتی بازیکنان این تیم شده است. 

به نظر می‌رسد که جلسه روز گذشته مدیران میلان با مالکان این باشگاه به هیچ وجه خوب پیش نرفته و مالکان میلان تصمیم به قطع همکاری و اخراج این اسطوره روسونری گرفته‌اند. 

بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی شب گذشته از عصبانیت، ناراحتی و شوکه شدن بازیکنان این تیم با شنیدن این تصمیم خبر داده بودند و ظاهرا این ادعا کاملا درست بوده و تبعاتی را برای مالکان میلان به دنبال خواهد داشت. 

1871808

ریپابلیکا مدعی شده که تئو هرناندز به دلیل این تصمیم و اخراج مالدینی از این باشگاه تصمیم به ترک میلان گرفته و قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به منچسترسیتی بپیوندد. 

سیتی از مدتی قبل شرایط این مدافع فرانسوی را به خوبی زیر نظر داشت اما تمدید قرارداد او با میلان تا سال 2027 کار را برای آن‌ها سخت کرد. هرچند حالا کاپیتان دوم میلان به دنبال جدایی است و این شرایط به سود سیتی خواهد بود. 

اگر شرایط درباره مالدینی به همین شکل ادامه پیدا کند و تغییری در آن ایجاد نشود، جدایی هرناندز از میلان در تابستان امسال بسیار محتمل خواهد بود.