به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی شنبه شب در استانبول و در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باید روبروی اینتر قرار بگیرد. 

آنها پیش از این یک بار موفق به صعود به فینال لیگ قهرمانان شده بودند اما چلسی اجازه نداد که جام قهرمانی را با خود به خانه ببرند و حالا امیدوار هستند که این بار بتوانند به رویای دیرینه‌شان برساند و برای اولین بار فاتح لیگ قهرمانان شوند. 

در چند سال اخیر انتقادهای بسیاری از سیتی و نحوه خریدها و هزینه‌های انجام شده از سوی این باشگاه مطرح شده و گواردیولا معتقد است که قهرمان نشدن این تیم در لیگ قهرمانان، این وضعیت را تشدید خواهد کرد. 

1883116

سرمربی سیتی در این باره گفت:« باشگاه‌های بسیاری مجبور به نابود کردن پروژه‌ها و ایده‌ها شده‌اند چون نتوانسته‌اند جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورند. بسیاری از باشگاه هم به باشگاه‌هایی بزرگ تبدیل شده‌اند چون توانسته‌اند فاتح این رقابت‌ها شوند. 

حتی اگر من با این ایده موافق هم نباشیم، درک می‌کنم که اگر ما بتوانیم در این دیدار پیروز شویم و جام را به دست آوریم تمام کارهایی که انجام داده‌ایم از نگاه بقیه منطقی خواهد بود اما اگر قهرمان نشویم، هیچ چیز برای بقیه منطقی نیست و شرایط دشوار خواهد شد. ما باید این موضوع را بپذیریم. شرایط به همین شکل است.»