نانم احمد نوراللهی بین بازیکنان دعوت شده به مینی کمپ تیم ملی دیده نمی شود

احمد نوراللهی غایب بزرگ لیست جدید تیم ملی است.

به گزارش طرفداری، بر اساس اعلام امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی، ۲۴ بازیکن به مینی کمپ تیم ملی دعوت شدند که بین این 24 نفر نامی از احمد نوراللهی دیده نمی شود. در این بین پیگیری های خبرنگار طرفداری حکایت از آن دارد که نوراللهی درگیر بهبود مصدومیتی چند ماهی است که  او را آزار می‌داد و به همین دلیل است که ستاره شباب الاهلی در تورنمنت کافا تیم ملی را همراهی نخواهد کرد.

احمد نوراللهی که دومین فصل حضور در الاهلی را پشت سر گذاشته و حالا بازیکنی است که سابقه بازی در جام جهانی 2022 قطر را هم دارد، حالا با اتمام قراردادش و جدایی ژاردیم از این تیم و پیوستن احتمالی اش به الریان، شایعه حضورش در الریان به گوش می رسد.

به تمام این ها اضافه کنید که طی ماه‌های گذشته بحث بازگشت نوراللهی به پرسپولیس هم مطرح بود اما وقتی این هافبک 30 ساله پیشنهادهای چشمگیر مالی از سوی باشگاه‌های قطری و اماراتی دارد، بعید است تن به بازی در لیگ ایران با شرایط این روزهای پرداخت های ریالی و سقف قرارداد بدهد. همین مسأله به همراه کم‌حاشیه‌ بودن و تلاش چشمگیر این بازیکن برای موفقیت تیمش باعث شده تا هم پرسپولیس به دنبال بازگرداندن او باشد و هم باشگاه‌های بزرگ حوزه خلیج‌فارس از لیگ‌های عربستان و امارات گرفته تا قطر و بقیه کشورها، خواهان جذب او باشند و برای انتقال او نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

از این رو باید دید درنهایت احمد نورالهی برای فصل آینده در کدام باشگاه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.