به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای، اخباری که پیرامون حواشی این تیم منتشر شده بود را تکذیب کرد. یکی از این تکذیبیه‌ها، به نداشتن قرارداد با گوستاوو بلانکو برمی‌گردد که به نظر می‌رسد خود باشگاه استقلال در همین تکذیبیه نیز، خبر منتشره را تأیید کرده است.

در شرایطی که به دلیل مشکلات مربوط به سقف قرارداد و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی آبی پوشان هنوز قرارداد رسمی بلانکو ثبت نشده، این بازیکن در تمرینات گروهی شرکت نکرده و تنها به صورت انفرادی در کمپ مرحوم حجازی مشغول آماده سازی خود است.

باشگاه استقلال اصرار عجیبی دارد که این موضوع صحت ندارد، ولی در اطلاعیه‌ای که منتشر کرده، خود نیز اعتراف کرده است که «به زودی و پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و ثبت رسمی و صدور کارت بازی»، بلانکو در دسترس کادرفنی خواهد بود و این همان موضوعی است که در خبر منتشره، به آن اشاره شده بود که بلانکو هنوز با استقلال قرارداد ثبت شده و رسمی ندارد!

نکته جالب اینکه باشگاه استقلال در پایان این اطلاعیه از هواداران خود خواسته است که اخبار را از رسانه رسمی دنبال کنند. این در شرایطی است که باشگاه بزرگ استقلال برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر، هنوز و پس از گذشت 40 روز از فصل جدید، مدیررسانه‌ای ندارد. ضمن اینکه رسانه رسمی باشگاه طی روزهای گذشته بسیار منفعل بوده و هیچ خبری از گزارش تمرینات باشگاه و یا حتی حضور بلانکو در تمرینات یا بازگشت ملی پوشان را پوشش نداده ولی توقع دارد که هواداران اخبار را تنها از رسانه رسمی دنبال کنند!

بولت استقلالدر متن اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است:

بولت زیر مجموعهامروز خبر کذبی مبنی بر درگیری مدیریت باشگاه استقلال و مهدی هاشمی‌نسب از اعضای محترم کادرفنی استقلال در فضای مجازی منتشر شد که به این وسیله تکذیب می‌شود.

بولت زیر مجموعههمچنین خبری مبنی بر قرارداد نداشتن گوستاوو بلانکو با استقلال منتشر شده که به این وسیله تکذیب می‌شود. این مهاجم آرژانتینی تحت قرارداد رسمی با باشگاه استقلال است و به زودی و پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و ثبت رسمی و صدور کارت بازی‌اش، به صلاح‌دید کادر فنی برای استقلال در لیگ برتر به میدان می‌رود.

بولت زیر مجموعهشایعه‌هایی نیز مبنی بر بازگشت برخی بازیکنان سابق استقلال به این تیم به خواست مدیریت باشگاه و بدون اطلاع سرمربی مطرح شده که به هیچ وجه صحت ندارد و مدیریت باشگاه استقلال هیچ پیغامی برای هیچ یک از بازیکنان سابق تیم و سایر بازیکنان آزاد ارسال نکرده و با توجه به اینکه هنوز سرمربی محترم استقلال اسم هیچ بازیکنی را برای یک جای خالی باقی مانده در لیست ارائه نکرده، مدیریت باشگاه منتظر تصمیم قطعی کادر فنی و معرفی گزینه نهایی برای عقد قرارداد است.

باشگاه استقلال از رسانه‌های محترم می‌خواهد از شایعه‌سازی، دامن زدن به حواشی و گمانه‌زنی جداً خودداری کنند و از هواداران محترم استقلال هم تقاضا دارد بی‌توجه به شایعات، اخبار را از رسانه‌های رسمی باشگاه استقلال پیگیری کنند.