به گزارش "ورزش سه"، خیبر خرم آباد از سه بازی اول خود در لیگ دسته اول دو شکست و یک پیروزی کسب کرده است. خیبری ها در هفته سوم نیز در تبریز مقابل مس سونگون شکست خوردند تا کمی از صدر جدول دور شوند.

فراز کمالوند چهره آشنای فوتبال که امسال در سمت مدیرعامل خیبر خرم آباد فعالیت می کند، با اشاره به نتایج نه چندان خوب تیمش در لیگ یک گفت: این ابتدای کار است و ما از کادرفنی حمایت می کنیم. تیم مان خوب بازی می کند در هر سه بازی مالک توپ و میدان بودیم حالا یک مقدار بد شانسی آوردیم.

او ادامه داد: مقابل مس سونگون هم یک گل سالم زدیم؛ از آقای افشاریان هم تقاضا داریم یک مقدار نسبت به داوری ها دقت عملی بیشتری بکند و خودمان هم قطعا تیم را بازسازی می کنیم و جای نگرانی نیست.تا همین هفته ای که پیش رو داریم تیم را به شرایط آرمانی خودش بر می گردانیم. امیدوارم از هفته بعد بتوانیم خوب بازی کنیم.

1699024

مدیرعامل خیبر همچنین گفت: آقای عبدی مالک تیم هم با تمام توان از تیم حمایت کرده است و قطعا می دانم با نفراتی که داریم جبران می کنیم. در هر صورت ۸۰ درصد تیم تغییر کرده نفرات جدید آمدند و کمی زمان می برد تا تیم مان روی غلتک بی افتد. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا تیم امسال به لیگ برتر برود. چون به اعتقاد من خیلی خوب یارگیری کردیم و نیرو های کارامدی در تیم داریم. سرمربی خوب و باتجربه ای داریم و مهم تر از همه مهم تر حمایت مالک باشگاه آقای عبدی را داریم.

کمالوند در پایان افزود: جدول این گونه نخواهد ماند و ما هم باید هرچه زودتر خودمان را جمع و جور کنیم تا افسوس امتیاز های از دست رفته را در آخر فصل نخوریم.