به گزارش "ورزش سه"، رضا جعفری، مهاجم ملوان این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته 5 گل برای تیمش بزند. او در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون شروع تمرینات ملوان گفت: ما دو روز کلا تعطیل بودیم و زودتر آغاز کردیم. شرایط تمرین خیلی خوب است و مصمم هستیم که در شروع دوباره لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درباره عملکرد خودش بعد از فیفادی عنوان کرد: من فکر می‌کنم سه بازی پشت سر هم گل زدم بعد یک وقفه طولانی افتاد و باعث شد از شرایط بازی رسمی دور شویم. الان هم در تعطیلات هستیم و ممکن است این اتفاق رخ دهد. اما به هر حال این چیزی است که برای همه وجود دارد و باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا همیشه در اوج باشیم.

جعفری درباره انتظارات هواداران ملوان اظهار داشت: ما عملکرد خوبی داشتیم و این موضوع باعث شده که انتظارات از ما بالا برود. اما فراموش نکنید هوادار تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. ما هم برای برد وارد زمین خواهیم شد و امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

او درباره شانس آقای گلی‌اش گفت: من شاید اول فصل فکر نمی‌کردم برای آقای گلی بروم، چون اولین فصل است که مهاجم نوک شدم. سرمربیان هیچوقت فکر نمی‌کردند من مهاجم نوک هستم و در پست موردعلاقه‌ام بازی نمی‌دادند. آقای تارتار به من گفت می‌خواهم از تو مهاجم استفاده کنم و به همین خاطر به ملوان آمدم و خوشحالم پاسخ اعتماد آقای تارتار را دادم.

1949079

وی افزود: رضا اسدی هم دوست صمیمی من است و واقعا بازیکنی است که خیلی خوب تمرین کرده و همین موضوع باعث شده مزد زحماتش را بگیرد و واقعا برای او خوشحالم و امیدوارم رقابتمان ادامه داشته باشد چون خیلی شیرین است.

دومین گلزن برتر این فصل در خصوص حضور ملوان در بالای جدول توضیح داد: به نظرم ما بازی استقلال خوزستان را خیلی الکی از دست دادیم. ما در این بازی می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. سعی می‌کنیم در بازیهای بعدی جبران کنیم که جایگاه خیلی خوبی داشته باشیم که هم هواداران خوشحال باشند و هم خودمان لذت ببریم.

رضا جعفری درباره شانس دعوت به تیم ملی هم گفت: آقای قلعه‌نویی و کادرفنی تیم ملی همه بازیهای لیگ را می‌بینند، این لیست صلاحدید کادرفنی است و من باید بیشتر تلاش کنم که به تیم ملی برسم. بازیکنان تیم ملی همه دوستان من هستند و مطمئنم می‌توانم کنار آنها باشم و به نظر من فرق بازیکنان در فوتبال ایران 5 درصد است و اگر کسی بیشتر تلاش کند و زندگی سالمتری داشته باشد، می‌تواند جهش داشته باشد. من با مهدی ترابی در سایپا بودم، مهرداد محمدی که بچه محل من است و با چند نفر دیگر همبازی بودیم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم روزی به پیراهن تیم ملی برسم.