به گزارش "ورزش سه"، ستاره دانمارکی شیاطین سرخ اخیرا در تیمش عملکرد خوبی داشته و در بازی یکشنبه‌شب برابر استون ویلا هم توانست برابر این تیم گلزنی کند.

هویلوند در تابستان ۲۰۲۳ با اصرار اریک تن‌هاخ از آتالانتا به خدمت گرفته شد. او دورانش در یونایتد را خوب آغاز نکرد اما رفته رفته در چمپیونزلیگ درخشید تا نشان دهد توانایی گلزنی و نشان دادن کیفیتش را دارد.

1989860

او چند هفته پیش هم بالاخره موفق شد اولین گلش در لیگ برتر انگلیس را به ثمر برساند. با ادامه درخشش‌های او در لیگ برتر، روی کین هم که یکی از منتقدان اصلی او بود، از او تمجید کرده است.

کین درباره هویلوند گفت: «مطمئنا هر مهاجمی نیاز دارد برای به‌دست آوردن اعتماد به‌نفسش چند گل بزند و به‌نظرم او اکنون به این مرحله رسیده است. در ۴-۵ بازی اخیر شاهد مهاجم متفاوت‌تری نسبت به هویلوندِ اوایل فصل بودیم.

او بازیکن متفاوتی به‌نظر می‌رسد. قوی و تهاجمی است. از موقعیت‌هایش استفاده می‌کند، میل به گلزنی دارد و دروازه را خوب می‌شناسد. او می‌تواند تبدیل به بهترین مهاجم یونایتد پسافرگوسن شود. یونایتد می‌تواند با گلزنی‌های او در بین ۴-۵ تیم برتر جدول قرار بگیرد. فقط هویلوند باید تلاشش را ادامه دهد.»