به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهمترین دیدارهای هفته شانزدهم ای لیگ استرالیا، در استادیوم سنترال کوئست شهر گاسفورد برگزار شد که در آن تیم رده دومی و میزبان این مسابقه یعنی سنترال کوئست مارینرز در عین ناباوری، با نتیجه سه بر یک مغلوب میهمان خود سیدنی اف سی شد.

در این مسابقه، تیم سیدنی در همان شروع بازی و دقایق چهارم، هشتم و بیستم مسابقه، سه مرتبه دروازه میزبان را باز کرد تا شوک عجیبی به سنترال کوئست وارد شود. اما مسئله ای که سبب شد این مسابقه مورد توجه قرار بگیرد، یک فرصت سوزی عجیب و غیرمنتظره در دقیقه 29 بازی بود.

1990056

در این لحظه از بازی، برایان کالتاک مدافع سنترال کوئست با یک پاس رو به عقب، قصد داشت تا سنگربان تیمش یعنی دنی ووکوویچ را صاحب توپ کند اما اشتباه عجیب این دروازه بان و عبور توپ از زیر پای او، موقعیت فوق العاده ای را برای پاتریک وود به وجود آورد.

1990057

در شرایطی که این بازیکن مقابل یک دروازه کاملا خالی قرار گرفته بود و به ساده ترین شکل ممکن می توانست تیمش را به گل چهارم برساند، او به طرز عجیبی ضربه اش را به بیرون زد تا یکی از بزرگترین فرصت سوزی های تاریخ فوتبال استرالیا به ثبت برسد.

1990058

پس از این اتفاق، مفسر تلویزیونی مسابقه نتوانست جلوی خنده خود را بگیرد و در حالیكه دستانش را روی سرش گذاشته بود، باعث تعجب تماشاگران شد! او گفت: «من در عمرم چنین چیزی ندیده بودم! فکر می کنم پاتریک می خواست زمین باز شود و در زمین پنهان شود! بیچاره پاتریک!»

1990059

کاربران نیز در فضای مجازی نظرات فانی را منتشر کرده و نوشتند: "من اغلب نمی گویم که می توانستم شغلی بهتر از یک فوتبالیست حرفه ای داشته باشم، اما اکنون واقعا فکر می کنم که می توانستم"، "خجالت آورترین موقعیت سوزی تاریخ فوتبال!" و "هر چیزی که انتظار دارید در یک زمین فوتبال ببینید به جز این اشتباه!".

1990061
1990060