به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس روبروی استون ویلا قرار گرفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید. 

اسکات مک تامینی موفق شد گل پیروزی‌بخش تیمش را در دقیقه 86 وارد دروازه حریف کند تا سه امتیاز ارزشمند این بازی را برای یونایتد به ارمغان بیاورد و فاصله دو تیم در جایگاه پنجم و ششم جدول رده‌بندی به پنج امتیاز برسد. 

شاگردان اونای امری امیدوار بودند که بتوانند با گل لوئیز در فاصله 20 دقیقه تا پایان بازی حداقل یک امتیاز از این بازی کسب و فاصله‌شان را با شیاطین سرخ حفظ کنند اما این اتفاق رخ نداد.

این بازیکن پس از گلی که به ثمر رساند خوشحالی خاصی را به نمایش گذاشت که دقیقا در مقابل چشمان واران بود و این ستاره فرانسوی به شدت از این اتفاق ناراحت و عصبانی شد و پس از گل پیروزی تیمش سعی کرد آن را جبران کند. 

1990053

در حالی که بیشتر بازیکنان یونایتد به سمت تماشاگران رفته بودند تا گل پیروزی تیم‌شان را جشن بگیرند، واران به سمت لوئیز رفت تا با او روبرو شد و به این بازیکن تذکر دهد که در رفتارش تجدیدنظر کند. آنها چند کلمه رد و بدل کردند و با هم رخ به رخ شدند اما داور خیلی زود آنها را از هم جدا کرد تا مشکل جدی به وجود نیاید.

1990055