به گزارش ورزش سه، ذوب اهن پس از تعطیلات نیم فصل نخست به مصاف ملوان خواهد رفت و تقابل محمد ربیعی با محمد تارتار می‌تواند یک مسابقه تاکتیکی و تماشایی برای شروع مجدد لیگ برتر باشد.

ذوبی‌ها پس از جدایی حبیب فرعباسی، محسن فروزان با تجربه را در اختیار خواهند داشت و این گلر باتجربه پس از نیمکت‌نشینی در گل‌گهر می‌تواند نقش کلیدی در ترکیب ذوب آهن ایفا کند و ستاره این تیم درون دروازه باشد، پارسا جعفری گلر جوان ذوب آهن برای اثبات شایستگی هایش باید در نیم فصل دوم با این دروازه بان با تجربه رقابت کند.

در خط دفاعی با توجه به مصدومیت شدید نادر محمدی، محمد قریشی ، فریبرز گرامی مدافع آماده هوادار که به تازگی به این تیم پیوست و سعید کریمی مدافع شمس آذر را در اختیار خواهد داشت و ساختار دفاعی جدید به مصاف رقبا خواهد رفت.

حضور پوریا آریا کیا، شایان مصلح و امیرحسین جدی به عنوان وینگ‌بک های ذوب آهن در نیم فصل دوم یکی از نقاط قوت آنها خواهد بود و روی نفوذهای این بازیکنان حساب ویژه ای باز خواهد شد.

در خط هافبک ذوب آهن با حضور هافبک جوان سپاهان ارشیا سرشوق، احمد شریعت زاده و محسن آذرباد دو خرید جدید این تیم و همچنین کیفیتی که مهرداد رضایی به همراه فردین یوسفی به نمایش گذاشتند، بازیکنان با کیفیت و سرحالی را به میدان خواهد فرستاد.

کمال کامیابی نیا، عرفان معصومی و پویا مختاری دیگر بازیکنانی هستند که ربیعی می‌تواند از آنها در این مسابقه استفاده کند.

محمدحسین اسلامی ستاره جوان این تیم که مورد توجه باشگاه استقلال هم قرار گرفته بود یکی از جدی‌ترین گزینه های خط هافبک این تیم و پشت مهاجمان ذوب آهن خواهد بود که مقابل ملوان به میدان خواهد رفت.

پیش‌بینی می‌شوذ ذوبی ها در خط حمله محمدجواد محمدی مهاجم گلزن نیم‌فصل نخستشان را در نوک حمله قرار دهند و این بازیکن امید اصلی گلزنی ذوب آهن در این مسابقه باشد، مجید علیاری و محسن آذرباد هم دو گزینه ای هستند که در کنار این بازیکن می‌توانند زهر خط حمله ذوب آهن را بیشتر کنند.
دیدار ذوب آهن و ملوان پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و این یک شروع مهم و روحیه‌بخش برای هرکدام از تیم‌ها می‌تواند باشد و محمد ربیعی با تدابیر ویژه به مصاف مهدی تارتار و شاگردانش خواهد رفت.