به گزارش "ورزش سه"، بارسا قبل از شروع بازی با گرانادا محاسبات خود را انجام داده بود و می دانست که فقط و فقط باید سه امتیاز را بگیرد. ژاوی تاکید کرده بود که چیزی غیر از پیروزی بارسا را نخواهد پذیرفت. 

1990009

آنها در دو هفته گذشته اختلاف امتیاز خود را با رئال مادرید و خیرونا کاهش داده بودند و توانسته بودند از اتلتیکو مادرید هم فاصله بگیرند. گل لامین یامال در یک ربع ابتدای بازی این خوش‌بینی را تایید کرد. لواندوفسکی می توانست در یک موقعیت بسیار واضح برتری بارسا را دو برابر کند اما از همانجا و زمانی که توپ گل نشد، افول بارسا هم شروع شد. کسی هم نتوانست به خوبی بفهمد چرا روند کاری بارسا خراب شد.

طبق معمول بارسا در دفاع آسیب پذیر بود. اشتباهات دفاعی یکی پس از دیگری رخ دادند و این ضعف بارسلونا در خط دفاعی جای آنالیز دارد. حتی بازگشت تراشتگن هم نتوانست مانع از آن شود.

درست زمانی که تصور می شد بارسلونا به روزهای بهتر خود بر می گردد، این تیم به بدترین نسخه این فصل خودش برگشت و خاطره بازی با ویارئال به نوعی تکرار شد.

1990046

از قبل همه می دانستند که فتح لالیگا توهمی بیش نیست و دیشب تایید شد. لیگ قهرمانان؟ هرکسی که می خواهد خود را گول بزند و رویای لیگ قهرمانان اروپا را در سر بپروراند، به خودش بستگی دارد. این بارسلونا هیچ شانسی در اروپا ندارد. بارسا دو بازی خوب انجام می دهد (اخیرا برابر اوساسونا و آلاوس) و بازی بعدی سقوط می کند و از آنجایی که بارسا دیگر جایی برای خطا ندارد و اشتباه نکردن تا پایان فصل هم غیرممکن است، پس باید گفت خداحافظ فصل 24-2023 و تمرکز از حالا روی فصل بعد.

منبع: مارکا