به گزارش "ورزش سه"، فردا لایپزیش در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان رئال مادرید است. تیم پنجم بوندسلیگا طبعا برابر رئال شانس زیادی برای صعود ندارد به‌خصوص که بازی برگشت نیز در برنابئو خواهد بود ولی آنها از رئال نمی‌ترسند.

1990101

مارکو روزه که سال گذشته توانست با لایپزیش رئال را شکست دهد، در نشست خبری خود تاکید کرد که تیمش بازی شجاعانه‌ای به نمایش خواهد گذاشت.

روزه گفت: «ما قطعا نمی‌ترسیم و مشتاقانه منتظر رئال هستیم. روی تشویق هواداران و حمایت ورزشگاه حساب باز کرده‌ایم. کاری که فصل گذشته برابر رئال انجام دادیم، بدون این هواداران ممکن نبود. و اگر الان در یک هشتم نهایی هستیم، به لطف تلاش بازیکنان و حمایت هواداران بود. یادتان است رئال را بردیم و تکرار پیروزی غیرممکن نیست.»

روزه ادامه داد: «رئال مادرید در این فصل پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و به یکی از شانس‌های اصلی فتح لیگ قهرمانان تبدیل شده است. رئال از هر نظر در شرایط فوق‌العاده خوبی است و برابر ما یک قدم به عقب برنخواهد داشت و همه می‌دانید که من از چه تیمی حرف می‌زنم. در مورد کیفیت آنها می‌دانیم ولی ما هم آنقدرها بد نیستیم و در هر پست بازیکنان بزرگی داریم. ما همه توانمان را در زمین می‌گذاریم و باید از شانس‌هایی که نصیبمان می‌شود، استفاده لازم را ببریم.»

1989710

روزه در مورد غیبت بلینگام در ترکیب رئال به دلیل مصدومیت گفت: «من جود را می‌شناسم، می‌دانم که او برای بازی در لیگ قهرمانان هر کاری انجام می‌دهد. قطعا او الان تحت درمان قرار دارد و در مورد مصدومیت او چیزهای زیادی خوانده‌ام، اما خواهیم دید. اگر بلینگام نباشد، شاید رئال در فاز تهاجمی کمی از قدرتش کاسته شود ولی قطعا رئال پر از مهاجمان و ستاره‌های ارزشمند است. رئال مثلا وینیسیوس را دارد که برابر خیرونا فوق‌العاده بود. ما باید بسیار مراقب او باشیم.»