به گزارش “ورزش سه”، اعلام بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال در آپدیت جدید سایت فیفا با علم به این مسئله که مهلت بارگذاری مدارک تسویه حساب با طلبکاران در سامانه مربوط به مجوز حرفه‌ای ۱۱ فروردین خاتمه یافته، نگرانی‌هایی را برای هواداران ایجاد کرده است.

در پی گسترده شدن شایعات درباره احتمال حذف از لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه استقلال امروز اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

در این اطلاعیه که با تیتر “قابل توجه هواداران فهیم استقلال؛ مدارک و مستندات مجوز حرفه ای بارگذاری شد” منتشر شده، آمده است:

“باشگاه استقلال تمامی مدارک و مستندات مرتبط با دریافت مجوز حرفه ای را تا قبل از پایان مهلت قانونی بارگذاری کرده و هیچ گونه خطری از این بابت مجوزحرفه ای استقلال را تهدید نمی کند.

متاسفانه طی روزهای اخیر برخی افراد خاص به نیت شیطنت و مسموم کردن فضا، شروع به سناریو سازی و ایجاد دلهره برای هواداران استقلال کردند و با سو استفاده از سکوت باشگاه استقلال که قصد دارد در آرامش و به دور از تنش، وظیفه خود را به انجام برساند، تلاش کردند باشگاه استقلال را با شایعه ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای تخریب کنند اما هواداران استقلال مطمئن باشند باشگاه تمامی مدارک و مستندات لازم را جهت دریافت مجوز حرفه ای، به موقع و با دقت کامل بارگذاری کرده و همانگونه که پیش از این مدیرعامل باشگاه به هواداران محترم اطمینان داده بود هیچ گونه نگرانی و دغدغه بابت مجوز حرفه ای وجود ندارد.

همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیز به دلیل پرونده سانتاکلارا بوده و خوشبختانه در این مقطع از فصل تاثیری روی عملکرد باشگاه ندارد و خللی در دریافت مجوز حرفه ای نیز ایجاد نخواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات بعد از انتقال باقی مانده مبلغ طلب سانتاکلارا، باز خواهد شد.

باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود تقاضا دارد توجه ای به شایعه سازی افرادی که آرامش استقلال را نشانه گرفته و در این مقطع حساس، قصد ایجاد تنش در مجموعه آبی را دارند، نداشته باشند و اخبار رسمی را از رسانه های باشگاه دنبال کنند.”