به گزارش "ورزش سه"، در حالی که حدود 15 سال از بازگشت تراکتور به سطح اول فوتبال ایران با قهرمانی در لیگ آزادگان می‌گذرد، این تیم جایگاه خود را در بین مدعیان تثبیت کرده و همراه با تیم سپاهان به عنوان قطب دوم غیرسرخابی لیگ برتر خلیج فارس مطرح می‌شود.

نکته مهم در مورد تیم تراکتور این است که آنها 3 بار تا آستانه قهرمانی لیگ برتر پیش رفتند اما هرگز نتوانستند جام قهرمانی را لمس کنند. با این حال تراکتور به واسطه نیروی اجتماعی و هواداری خود به جمع مدعیان رسیده و حالا برای فصل جاری هم یک رکورد ویژه را کسب خواهد کرد.

هواداران تراکتور که این فصل در بازی رفت مقابل پرسپولیس ورزشگاه یادگار امام را پُر کردند، احتمالا در بازی با سپاهان نیز جای خالی در استادیوم نخواهند گذاشت تا دومین بازی پرتماشاگر فصل را نیز به نام خود بزنند.

1972865

نکته اصلی این است که محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور، بلیت بازی‌های تیمش را تا پایان فصل مجانی اعلام کرده تا به این ترتیب و در شرایطی که هواداران پرسپولیس و استقلال برای حضور در استادیوم آزادی ملزم به هزینه 50 تا 350 هزار تومانی هستند، تراکتوری‌ها با امکان ویژه به استادیوم بروند.

از طرف دیگر تخریب نیمی از سکوهای استادیوم آزادی سبب شده تا هواداران پرسپولیس و استقلال حتی برای بازی شهرآورد نیز نتوانند حضور پرتعدادی در استادیوم خود داشته باشند و از این رو تراکتور در آستانه کسب رکورد ویژه قرار بگیرد.

به این ترتیب و با توجه به اینکه تراکتور چند بازی خانگی دیگر از جمله تقابل با استقلال را تا پایان فصل دارد، باید از همین حالا سرخپوشان تبریزی را پرتماشاگرترین تیم لیگ بیست و سوم تلقی کرد.

تراکتور در بازی‌های لیگ برتر تا پایان فصل از سپاهان، گل‌گهر، آلومینیوم، ذوب آهن، استقلال و ملوان میزبانی خواهد کرد.