به گزارش "ورزش سه"، اخبار جدیدی از آینده هانسی فلیک منتشر شده که تایید می‌کند او حداقل در حال حاضر جایی در فهرست مربیان مدنظر بارسلونا ندارد. نام فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان به عنوان جانشین ژاوی برای هدایت بارسلونا از فصل آینده مطرح شده بود.

ژاوی تصمیم دارد پس از پایان فصل جاری از سمتش کناره‌گیری کند. او پس از حذف تیمش از جام حذفی اسپانیا و از دست دادن سوپرکاپ اسپانیا، خبر جدایی خود از سرمربیگری بارسلونا را اعلام کرد.

به گزارش اتلتیک، نام فلیک پیش از این به بارسلونا معرفی شده بود تا در فصل آینده به محض جدایی، هدایت تیم اسپانیایی را برعهده بگیرد.

این سایت تایید کرد که مانعی بر سر راه فلیک به عنوان سرمربی بارسلونا وجود دارد و آن هم عدم تسلط او به زبان‌های اسپانیایی و انگلیسی است. نام‌های دیگری نیز برای هدایت بارسلونا مطرح شده‌اند که می‌توان به توماس توخل، گارسیا پیمینتا و روبرتو دی‌زربی اشاره کرد.

2006460

بارسلونا عقیده دارد که آن‌ها باید به دنبال مربی‌ای باشند که جو رختکن را به خوبی مدیریت کند. در واقع آن‌ها معتقد هستند که نحوه جدایی توخل از چلسی و همینطور بایرن مونیخ نشان می‌دهد که او گزینه چندان امنی نیست.

این باشگاه ژاوی هرناندز را بهترین گزینه برای ادامه همکاری می‌داند اما تا به اینجا او تصمیمش را تغییر نداده و در مقابل، باشگاه هم به غیر از او هیچ یکی از مربیان را جدی نمی‌گیرد.