به گزارش "ورزش سه"، الهلال به روند درخشان خود در فصل جاری ادامه داد و به بازپس گیری عنوان قهرمانی لیگ حرفه ای عربستان نزدیک شد.

الهلال عصر سه شنبه در بیست و ششمین هفته لیگ حرفه ای روشن و در ورزشگاه کینگدام آرنا در رقابت های لیگ حرفه ای عربستان میزبان الاخدود بود که با سه گل به پیروزی دست یافت.

ویدئو: 328816

صالح الشهری در دقیقه 16 نیمه اول دروازه الاخدود را باز کرد. مالکوم برزیلی در دقیقه 66 موفق شد گل دوم را به ثمر برساند و سالم الدوسری ستاره کهنه کار الهلال نیز توانست با زدن گل سوم، برتری تیمش را افزایش دهد.

2006530

الزعیم با کسب سی و یکمین پیروزی متوالی در تمامی تورنمنت ها، رکورد خود را به عنوان باشگاهی با بیشترین بردهای متوالی در تاریخ فوتبال جهان تقویت کرد.

همچنین الهلال به نوزدهمین برد متوالی خود در لیگ عربستان رسید که طولانی ترین روند پیروزی های متوالی در تاریخ این رقابت ها نیز محسوب می شود.

الزعیم با این برد و با کسب 24 پیروزی و 2 تساوی، امتیاز خود را به 74 امتیاز رساند. الهلال با پشت سر گذاشتن موفقیت فصل گذشته الاتحاد که به 72 امتیاز رسیده بود، به تیمی تبدیل شد که بیشترین امتیاز را در یک فصل از رقابت های لیگ حرفه ای کسب کرده است.

2006531

الهلال اختلاف خود با النصر رده دومی را به عدد 12 رساند تا در فاصله هشت هفته تا پایان مسابقات، در آستانه قهرمانی قرار بگیرد.