به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد با قرار گرفتن در رده ششم و با یازده امتیاز اختلاف نسبت به استون ویلای رده چهارمی (با یک بازی کمتر) عملا شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و باید تلاش کند سهمیه لیگ اروپا را قطعی کند.

یونایتد بعد از توقف برابر برنتفورد فردا میهمان چلسی در استمفوردبریج است. تیمی که در رده دوازدهم قرار دارد. دیروز خبر مصدومیت لیساندرو مارتینز شوک دیگری به شیاطین سرخ بود.

2006641

تن‌هاخ در نشست خود در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت دیگری هم در تیم وجود دارد، گفت: «خیر، دیگر مشکلی وجود ندارد. در خط حمله و هافبک ما خوب هستیم و گزینه‌هایی در آنجا داریم، اما در خط دفاعی کمبود گزینه داریم. خبر خوب اینکه به تمرین برگشتیم و رافائل واران و جانی ایوانز هم بودند. دیروز هری مگوایر نیز به تمرین برگشت.»

چرا این همه آسیب عضلانی؟ «ما در این مورد ایده‌ای داریم و روی آن کار خواهیم کرد. در داخل باشگاه در مورد این موضوع حرف خواهیم زد.»

می‌خواهید آن ایده را به اشتراک بگذارید؟ «نه.»

تن‌هاخ در مورد تساوی 1-1 برابر برنتفورد گفت: «من آنقدر در فوتبال هستم که بدانم و برخی از شما نیز باید بفهمید که چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. گاهی اوقات شما خوب بازی نمی‌کنید اما ما منچستریونایتد هستیم و همیشه باید برنده شویم. ما نباید و نمی‌توانیم چنین بازی‌هایی را از دست بدهیم. این بزرگترین ناامیدی برای من بود ولی ما به راه خود ادامه می‌دهیم.»

تغییر پست بازیکنان: «این بستگی به موقعیتی دارد که به عنوان یک تیم در آن قرار دارید. همچنین به نگرش بازیکنان نیز بستگی دارد. سپس شما یک استراتژی در نظر می‌گیرید و باید بدانید چگونه آن را در تیم پیاده کرده و بازیکنان را مدیریت کنید.»

تن‌هاخ بار دیگر با سوالی در مورد مصدومیت‌های زیاد در تیمش روبرو شد: «نمی‌توان مانعش شد و این فقط ما نیستیم که چنین مشکلی داریم. استانداردهای لیگ برتر از منظر شدت و فشردگی بازی‌ها بسیار بالاست. تقویم سخت و بازی‌های بین المللی را نیز باید در نظر گرفت. ما بازیکنان بین المللی زیادی در ترکیب داریم. سیتی، لیورپول و نیوکسل هم مشکلات مشابه ما دارند و خیلی از تیم‌های دیگر.»

آیا برنامه تغییرات اجباری داشته است؟ «در عمل ما تمرین نمی‌کنیم و فقط ریکاوری می‌کنیم. خیلی زود باید از یک بازی به بازی بعدی رفت.»

بازی برابر چلسی: «این یک بازی سخت و بسیار فشرده است و کیفیت ما به اینکه چه بازیکنانی در دسترس هستند نیز بستگی دارد. آنها یک تیم فوق العاده با بازیکنان باکیفیت دارند و فوتبال بسیار خوبی بازی می‌کنند. آنها می‌توانند هر تیمی را شکست دهند و قبلا این را نشان داده‌اند.»