به گزارش "ورزش سه"، مصطفی صداقت مربی نساجی مازندران در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی مهم و استراتژیکی برای ما بود و خداراشکر به نفع ما رقم خورد. شرمنده هواداران نشدیم. مدیران باشگاه تصمیم گرفتند که هواداران کنار ما باشند چون می‌دانند چه انرژی‌ای می‌گیریم. می‌خواهم به تیم خوب استقلال خوزستان خسته نباشید بگویم. امروز اتفاقات فدتبالی به نفع ما رقم خورد‌. ما گل اول را زدیم. استقلال خوزستان با این کیفیت روزهای بهتری در انتظارش است.

ویدئو: 332709

صداقت راجع به تاثیر حضور هواداران شان گفت: برگ برنده ما و مهمترین آیتم در انگیزه بازیکنان در زمین هواداران‌مان بودند. ما حتی در تمریناتی که هواداران می‌آیند هم شرایط‌مان فرق می‌کند.

او در مورد اینکه آیا انتظار چنین بردی در خوزستان را داشتند یا نه گفت: قطعا چنین انتظاری نداشتیم. استقلال خوزستان تیم با کیفیتی بود. آنها تحت فشار بودند و می‌خواستند امتیازات را جمع کنند و انتظار چنین نتیجه‌ای نداشتیم.

او در مورد گلزنی مهاجمان گفت: از روزی که آقای الهامی آمده، نه گل خوردن ما انفرادی بوده و نه گل زدن مان. همه چیز تحت تاثیر برنامه‌های تیمی بوده است. خداراشکر که امروز مهاجمان ما ضربات نهایی را زدند اما نمی‌توانید از کیفیت هافبک‌ها و دفاع ما بگذرید.