به گزارش "ورزش سه"، هنوز دو طرف نتوانسته‌اند برای همکاری پس از تابستان 2025 به توافق برسند. با این حال، کیمیش بایرن را به عنوان اولین گزینه خود برای ادامه دوران حرفه‌ای خود در نظر می‌گیرد. با حضور ونسان کمپانی به عنوان سرمربی جدید، کیمیش در حال گفتگو با او برای برنامه‌های آینده است.

مشکل کیمیش این است که بایرن به دنبال جذب ژوائو پالینیا از فولام است و طبق گزارش‌ها، حاضر است 35 میلیون یورو برای او هزینه کند. پالینیا رقیب مستقیم کیمیش در پست هافبک خواهد بود.

در هفته‌های گذشته، شایعاتی مبنی بر علاقه دو تیم بزرگ اسپانیا، رئال مادرید و بارسلونا به کیمیش وجود داشت. اما اکنون، روزنامه اسپانیایی "اوکی داریو" گزارش می‌دهد که رئال مادرید از انتقال کیمیش صرف نظر کرده است.

2024820

گفته می‌شود پس از اعلام بازنشستگی تونی کروس پس از یورو 2024، کیمیش خود را به عنوان جانشین احتمالی او به رئال معرفی کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد مقامات رئال مادرید به زمان بیشتری برای تصمیم‌گیری نیاز دارند.

به نظر می‌رسد دلیل این امر، تمایل رئال به جذب آلفونسو دیویس (23) از بایرن مونیخ است. ظاهراً مدیران رئال معتقدند که شانس آنها برای جذب دو ستاره از بایرن به طور همزمان بسیار کم است. همچنین گفته می‌شود که کیمیش دیگر در برنامه‌های رئیس رئال، فلورنتینو پرز، که خواهان استفاده از بازیکنان جوان‌تر است، قرار نمی‌گیرد.

اگر کیمیش تصمیم به ترک بایرن بگیرد، تنها باشگاه‌های بزرگ اسپانیا و انگلستان مقصد احتمالی او خواهند بود. کیمیش در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی یورو 2024 با تیم ملی آلمان گذاشته است و آینده او پس از این تورنمنت مشخص خواهد شد.