به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب برای کسب دومین جام قهرمانی این فصل در فینال جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی می‌رود. 
آنها در حالی در این بازی روبروی چلسی قرار خواهند گرفت که پیش از این در فینال جام اتحادیه که در ماه فوریه برگزار شد موفق شدند در ضربات پنالتی از سد این تیم عبور کرده و جام قهرمانی را از آن خودشان کنند. 
این یازدهمین جام قهرمانی کلوپ در طول دوران حضورش در بروسیا دورتموند و لیورپول خواهد بود و او همچنان شانس افزایش این تعداد در فصل جاری را دارد. 
کلوپ روز جمعه در پاسخی به سوالی در این باره که آمار چندان درخشانی در زمینه کسب جام نداشته اظهار داشت:« باید به کدام به باشگاه می‌رفتم که شرایط متفاوتی داشته باشد؟ شما به من بگویید. تنها کاری که می‌توانستم بکنم این است که از پپ گواردیولا بپرسم که آیا از این همه قهرمانی خسته نشده و جای او را در منچسترسیتی بگیرم. چنین چیزی جواب نمی‌دهد، من نمی‌خواهم این کار را بکنم.»

 


او با اشاره به فرصتی که برای حضور در بایرن داشت گفت:« من بارها می‌توانستم به بایرن برود، می‌توانستم جام‌های بیشتری در زندگی‌ام به دست آورم و از این بابت اطمینان دارم، حداقل شانس زیادی برای انجام این کار داشتم. این کار را نکردم. من اینجا قرارداد دارم و هرگز چنین کاری نمی‌کردم. مشکلی با این شرایطم ندارم.»
این مربی آلمانی در ادامه اضافه کرد:« دنیا نباید پر از قهرمان باشد، امیدوارم که دنیا پر از کسانی باشد که تلاش می‌کنند. من هم تلاش می‌کنم و گاهی در کنار افرادی دیگر برنده می‌شوم. از این موضوع خوشحال هستم. من همیشه مثبت نیستم اما کافی است یک ثانیه به من زمان بدهید تا دلیلی برای خوش‎بینی پیدا کنم.»