به گزارش "ورزش سه"، در صورتیکه همه تلاشهای بایرن مونیخ برای حفظ رابرت لواندوفسکی ناکام بماند، او قطعا راهی بارسا خواهد شد. این در حالی است که دو باشگاه ثروتمند PSG و منچسترسیتی از زمانی که مطلع شدند ستاره لهستانی قصد ترک بایرن را دارد برای راضی کردن او پیشقدم شده بودند.

اما ایجنت سابق لواندوفسکی می‌گوید مهاجم کارکشته لهستانی به پیشنهادهای تیمهای دیگر حتی فکر هم نکرده و تنها باشگاهی که به غیر از بایرن مونیخ ممکن است پذیرای او باشد بارسلونا است.

کوچارسکی که در گذشته مدیریت برنامه‌های مهاجم لهستانی را به عهده داشت در اظهارنظری جنجالی می‌گوید دلیل نه گفتن رابرت به پیشنهادهای فرانسوی و انگلیسی، آنا، همسر او بوده. ایجنت سابق لواندوفسکی در این باره گفت:" من زمانی که ایجنت رابرت بودم اجازه نداشتم با PSG حرف بزنم چون همسر رابرت دوست نداشت در پاریس زندگی کنم. شاید این ماجرا حالا عوض شده باشد ولی زمان من که اینطور بود".

اما حالا که بر اساس این ادعا، پیوستن به تیمهای فرانسوی برای لواندوفسکی خط قرمز بوده، پس او چرا از مذاکره با تیمهای انگلیسی مثل منچسترسیتی هم طفره می‌رود؟ کوچارسکی در این باره می‌گوید رابرت آب و هوای بد انگلیس را بهانه می‌کرده. او در این باره گفت:" هر وقت صحبت از انگلیس می‌شد این بهانه بچه‌گانه را از رابرت می‌شنیدم که آنجا خیلی باران می‌بارد".

ایجنت سابق لواندوفسکی می‌گوید برایش مشخص بوده که دلیل واقعی عدم علاقه لواندوفسکی به باشگاه‌های انگلیسی چیز دیگری است. کوچارسکی در این باره گفت:" به نظرم دلیل اصلی این بود که رابرت می‌ترسید اگر به لیگ برتر برود نتواند به اندازه‌ای که در آلمان درخشان بود، آنجا هم بدرخشد".