عرفان باقری هافبک ۱۷ ساله آکادمی استقلال ساعاتی پیش برای مذاکره نهایی با پرسپولیس وارد این باشگاه شد با قراردادی ۵ ساله به پرسپولیس پیوست. ستاره رده پایه استقلال و بهترین گلزن رده جوانان درحالی به جمع سرخ ها اضافه شد که در روزهای قبل جنجال های زیادی بر سر انتقال این بازیکن بین هواداران سرخابی شکل گرفته بود. گفتنی است این بازیکن جوان که استایلی شبیه به مهدی قائدی ستاره پیشین استقلال دارد، پیش از این به دلیل برخی مشکلات به همراه چند بازیکن آکادمی استقلال در فضای مجازی از آبی‌ها خداحافظی کرده بود.

اما در حالی که عرفان باقری به پرسپولیس پیوسته است، سرپرست تیم فوتبال امید استقلال می‌گوید، باقری نمی‌تواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

عرفان باقری بازیکن امید تیم فوتبال استقلال پس از کش و قوس‌های فراوان با عقد قراردادی به جمع سرخ‌پوشان پایتخت پیوست. این اتفاق در حالی رقم خورده که طبق پیگیری‌های انجام شده، باقری نامه فسخ قرارداد خود را به باشگاه پرسپولیس ارائه داده تا بتواند پرسپولیسی شود.

در این رابطه، مجید چاردولی، سرپرست تیم فوتبال امید استقلال درباره شرایط این بازیکن اظهار کرد: این بازیکن با استقلال قرارداد داشته است و از باشگاه به صورت حرفه‌ای پول گرفته است. او از هیات فوتبال استان تهران فسخ یک‌طرفه قرارداد خود را گرفته و به پرسپولیس رفته است.

او ادامه داد: باقری بازیکن استقلال است و در سازمان لیگ قرارداد خود را فسخ نکرده است چون به صورت حرفه‌ای با ما قرارداد داشته و در لیست بزرگسالان حضور داشته است. در آیین‌نامه ذکر شده است که وقتی بازیکن قرارداد داخلی امضا می‌کند، باید به آن پای‌بند باشد.

چاردولی در پایان گفت: این بازیکن باید در اردوی استقلال حضور پیدا کند چون قراردادش حرفه‌ای بسته شده و ۷۰ میلیون تومان هم از باشگاه استقلال پول گرفته است و اگر قراردادش حرفه‌ای نبود، نمی‌توانست از استقلال پول بگیرد.