به گزارش "ورزش سه"، هافبک استقلال بعد از نیم فصل حضور در فولاد با قرارداد قرضی به جمع آبی پوشان برگشت و امیدوار بود بتواند رضایتنامه اش را بگیرد و در لیگ بیست و دوم نیز شاگرد جواد نکونام باشد.

مسئولان فولاد خوزستان طی هفته های گذشته برای جذب رضاوند مذاکرات متعددی را با مدیران استقلال داشتند و درخواست های زیادی را مطرح کردند اما در نهایت به نتیجه نرسیدند و به نظر می رسد حضور این بازیکن در جمع قرمزپوشان اهوازی منتفی شده است.

در چنین فضایی رضاوند هم در تمرینات و برنامه های آماده سازی استقلال با قدرت حضور دارد و با انگیزه زیاد آماده حضور در لیگ برتر بیست و دوم می شود.

رضاوند که فصل گذشته پیراهن شماره 7 استقلال را برتن کرد و قبل از جدایی چند هفته ای با واکنش های تند برخی هواداران مواجه شد، حالا برای فصل جدید دیگر این شماره را انتخاب نکرده و با پیراهن شماره 8 به میدان می رود. او امروز در بازی دوستانه با داماش شماره 8 را پوشید و عملکرد مناسبی هم در ترکیب تیمش داشت.

به نظر می رسد ساپینتو برای فصل جدید نیز روی رضاوند حساب ویژه ای باز کرده و حالا این هافبک باتجربه نیز امیدوار است با شماره جدید خود خاطرات تلخ گذشته را جبران کند و یکی از بازیکنان موثر آبی پوشان باشد.