شیرازی ها خواهان خروج فوری مسئولان هیات فوتبال استان فارس از تشکیلات فوتبال این استان هستند و آنها در کمال تعجب دنبال تلاش برای ماندن!

دبیر هیات فوتبال استان فارس که با مجموعه خطاهای اساسنامه ای، حضورش در این منصب غير قانونی است، از سمت خود استعفا کرده تا نامزد ریاست هیات فوتبال شود!

به گزارش طرفداری، کوروش امامی فر، دبیر غلامعلی هنرپیشه در هیات فوتبال فارس که در ناکامی های اخیر فوتبال این استان دوشادوش رییس هیات، نقش پر رنگ و غیر قابل انکار داشته، با استعفا از منصب خود برای شرکت در انتخابات هیات فوتبال استان فارس اعلام آمادگی کرد.

با توجه به عملکرد هشت ساله دبیر هیات فوتبال استان فارس، نام نویسی او در انتخابات بیشتر به شوخی شبیه است!

اهالی فوتبال شیراز به درستی می پرسند دبیر هیات در این هشت سال چه کرده که حالا دنبال ریاست است؟ او اگر کارایی داشته باید در همین هشت سال نشان می داده و حالا پس از نابودی فوتبال و فوتسال استان فارس، با چه منطقی در انتخابات ثبت نام می کند؟

امامی فر که سابقه مدیرعاملی برق شیراز را دارد و ردپای مدیریتش در نابودی کامل تیم ریشه دار برق دیده می شود، طی یک سال اخیر شاهد نابودی و سقوط فجرسپاسی شیراز به لیگ آزادگان و فروش امتیاز قشقایی بوده و حالا شاید سهم میلیاردی هیات فوتبال استان فارس از فروش و انتقال امتیاز قشقایی، امامی فر و رییس او را وسوسه کرده در چرخه فوتبال بمانند، آن هم در حالی که با این همه فاجعه مدیریتی، آنها باید داوطلبانه استعفا می کردند و می رفتند.

بزرگان فوتبال فارس و شیراز به شدت مخالف نامزدی امامی فر هستند. آنها می گویند امامی فر همزمان با دبیری هیات فوتبال فارس در اداره مدرسه فوتبالی در این استان شراکت و دخالت داشته که این کار مطابق اساسنامه تخلف است. خطاهای دیگری همچون همکاری با باشگاه فوتسال ارژن شیراز به عنوان مشاور حقوقی همزمان با دبیری هیات فوتبال که این هم خلاف اساسنامه است، در کارنامه امامی فر دیده می شود و بدتر از آن، امامی فر معاون حقوقی اداره آب است و بزرگان فوتبال شیراز معتقدند او به دلیل داشتن این مسئولیت نمی تواند تمام وقت در خدمت فوتبال فارس باشد.

عملکرد غلامعلی هنرپیشه و دبیرش در هیات فوتبال استان فارس به گونه ای بوده که شیرازی ها اصلا تمایل ندارند اداره فوتبال همچنان به دست آنها باشد. سقوط فجرسپاسی به ليگ آزادگان و فروش امتیاز قشقایی، شیرازی ها را از رییس و دبیر کل هیات فوتبال فارس شاکی کرده‌ است و معلوم نیست آنها با داشتن این همه شاکی، چه اصراری به ادامه فعالیت دارند؟