به گزارش "ورزش سه"، رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی و جدید چلسی، بعد از سپری کردن چند فصل موفق در ترکیب منچسترسیتی و در کردن عناوین مختلف قهرمانی، بالاخره از این تیم جدا شده و لباس آبی های لندن را به تن کرد. به نظر می رسید با اضافه شدن مهاجمان جدید، کار رحیم استرلینگ برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت دشوارتر خواهد شد و این بازیکن برای حفظ جایگاه خود در ترکیب ثابت تیم ملی انگلیس در جام جهانی، ترجیح داد راهی چلسی شود. حالا جورجینیو که سابقه بازی کردن در برابر رحیم استرلینگ را در لیگ برتر را در کارنامه دارد، به تمجید از کیفیت این ستاره انگلیسی پرداخت و مدعی شد او قطعا در فصل بعد به این تیم کمک خواهد کرد.

جورجینیو گفت: "من از انتقال رحیم استرلینگ در فصل تابستان به چلسی و اضافه شدن این بازیکن به ترکیب خوشحالم. زیرا من در فصل گذشته و در بازی برابر منچسترسیتی مقابل استرلینگ بازی کرده بودم که کار دشواری بود. از نظر من من حفظ سرعت برابر این بازیکن خیلی سخت است و استرلینگ بازیکن خوب و باکیفیتی به شمار می آید.

من مطمئن هستم که او در طول فصل بعد کمک زیادی به ما در زمیت خواهد کرد. رحیم استرلینگ همچنین انسان بسیار خوبی است که می خواهد به تیم کمک کند و ما واقعا خوشحالیم که این بازیکن با با قدرت ذهنی بالا برای کمک به این باشگاه و هم تیمی هایش در رختکن چلسی حضور دارد."