پیمان بابایی بازیکن تبریزی ۲۷ ساله تیم استقلال که در دیدار مقابل نساجی و در دقیقه ۴ موفق شد استقلال را با یک گل از حریف مازندرانی اش پیش بیندازد در اواخر نیمه اول دچار آسیب دیدگی دلخراشی شد.

بازیکن عضلانی فصل قبل تراکتور که در تابستان به تهران و استقلال آمد و دارای فیزیک مناسبی است بر اثر یک درگیری با مدافع تیم نساجی به دلیل برخورد میخ های استوک بازیکن مقابل به پشت پایش جراحت نسبتاً شدیدی برایش رقم خورد. طوری که بخشی از گوشت پایش شکافت و دچار خونریزی شده بود.

سرمربی استقلال به درخواست این بازیکن قصد داشت او را در دقیقه ۴۴ نیمه اول بازی مقابل نساجی از زمین بیرون بیاورد اما با توجه به فاصله زمانی کم باقی مانده تا پایان نیمه اول از این تصمیم خود منصرف شد تا استقلال یکی دو دقیقه پایانی نیمه اول بازی نساجی را ۱۰ نفره پشت سر بگذارد و این بازیکن بین دو نیمه تعویض شود.

در روزهای گذشته و با رسیدگی کادر پزشکی به بابایی، زخم ناشی از برخورد استوک به پشت پایش مداوا شده و حالا مشکلی برای همراهی تیم استقلال در دور جدید تمرینات این تیم نخواهد داشت. البته کادر پزشکی به او توصیه کرده حتی الامکان فشار زیادی روی پایش نیاورد تا زخم تازه جوش خورده آش دوباره سر باز نکند.

شایان ذکر است؛ پیمان بابایی بین دو نیمه و در دقیقه ۴۶ جای خود را به رضا میرزایی داد. تیم استقلال دیدار هفته ششم خود مقابل نساجی را با پیروزی سه بر یک پشت سر گذاشت تا ۱۱ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد.