شاگردان سرمربی پرتغالی استقلال از بعد از ظهر روز جمعه بیست و پنجم شهریور دور جدید تمرینات خود را پس از پنج روز استراحت مطلق از سر گرفتند. کادر فنی پرتغالی استقلال که ساعت ۱۴ روز جمعه به تهران برگشته بودند چند ساعت بعد با حضور در زمین چمن مجموعه ورزشی انقلاب اولین جلسه تمرینی استقلال را زیر نظر گرفتند اما نکته مهم در پایان تمرین روز جمعه، جلسه سرمربی استقلال در رابطه با برگزار شدن یا برگزار نشدن تمرین در روز اربعین بود که در نهایت مقرر شد این تیم از ساعت ۱۷ امروز در مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات خودش را دنبال کند.

اما متفاوت شدن تمرین امروز استقلال با روز گذشته از این جهت خواهد بود که در این جلسه تمرینی مهدی قایدی، محمد محبی و مهدی مهدی پور سه بازیکن ملی پوش استقلال که از اعزام به اردوی اتریش بازماندند نیز به جمع ملی پوشان استقلال برمی گردند.

با این همه سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی ۳ ملی‌پوش دیگر استقلال همراه با این تیم بامداد فردا (ساعت ۳:۳۰) تهران را به مقصد وین ترک خواهند کرد.

شایان ذکر است؛ عزیزبک آمانوف ملی‌پوش ازبکستانی تیم استقلال نیز با توجه به حضور در اردوی تیم ملی ازبکستان فعلا قادر به همراهی استقلالی‌ها در تمرینات نخواهد بود.