به گزارش "ورزش سه"، کاروان تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه به اتریش رسید و بازیکنان بلافاصله نخستین جلسه تمرینی خود را برگزار کردند. بازیکنان شاغل در لیگ برتر که از سوی کارلوس کی روش به این اردو فراخوانده شدند، عصر روز گذشته در یک جلسه تمرینی سبک حضور یافته و زیر نظر کی روش، کار کردند.

لژیونرهایی مانند حاج صفی، کنعانی زادگان، خلیل زاده و ابراهیمی کارهای بدنسازی را انجام دادند، مجید حسینی زیر نظر کادر پزشکی تمرینات آماده سازی خود را انجام داد و بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیز مشغول یک مسابقه فان و جذاب شدند.

در این تمرین کم فشار و تفریحی، بازیکنان با انجام تمریناتی مانند گل کوچک مشغول شدند تا خستگی سفر به اتریش را از تن خارج کرده و برای برگزاری 2 دیدار تدارکاتی، آماده شوند.

در این تمرین، بازیکنان تیم ملی با قضاوت کارلوس کی روش، مشغول مسابقه گل کوچک شدند که اتفاقا با کری سنگین و رقابت جدی میان آنها پیگیری شد و بازیکنان در 2 تیم سه نفره تقسیم شدند.

نیازمند و حسینی در کنار بیرانوند مشغول انجام تمرینات مخصوص خود بودند و 6 بازیکن لیگ برتری یعنی صالح حردانی، ابوالفضل جلالی و وحید امیری در یک سو و میلاد سرلک، مرتضی پورعلی گنجی و مهدی ترابی در سمت دیگر مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

این رقابت سخت میان بازیکنان شکل گرفت و آنها در طول این رقابت، کری زیادی برای همدیگر خواندند و کارلوس کی روش نیز روی این مسابقه کوچک نظارت داشت.