به گزارش "ورزش سه"، قرار است در جام جهانی قطر از هر تیم تصویر یک بازیکن شاخص روی آسمان خراش های دوحه قرار بگیرد و به نظر می رسد پرتغالی ها قصد ندارند رونالدو را برای این مورد در نظر بگیرند.
آنطور که ای‌اس‌پی‌ان گزارش داده است فدراسیون فوتبال پرتغال دو گزینه دیگر را برای معرفی در نظر دارد: برونو فرناندز، هم‌تیمی رونالدو در منچستریونایتد و دیوگو ژوتا، ستاره لیورپول.
این مسئله باعث تعجب بسیاری شده زیرا رونالدو سال گذشته موفق شد با عبور از رکورد علی دایی، به بهترین گلزن ملی دنیا تبدیل شود و تاکنون در 191 بازی ملی، 117 گل به ثمر رسانده است اما حتی این رکورد هم باعث نشد تا او در پنجمین جام جهانی اش، به عنوان چهره شاخص پرتغال در نظر گرفته شود. 

رونالدو در این فصل عملکرد خوبی در ترکیب منچستریونایتد نداشته است و در دیدارهای اخیر پرتغال هم چندان درخشان ظاهر نشد و به نظر می رسد پرتغالی ها از هم اکنون خود را برای دوران بعد از کناره گیری رونالدو از بازی های ملی آماده می کنند.
آرژانتینی ها هم هنوز بازیکنی که قرار است چهره اش روی آسمان خراش های دوحه قرار بگیرد، را انتخاب نکرده اند اما انگلیس، کرواسی و سنگال به ترتیب هری کین، لوکا مودریچ و سادیو مانه را به عنوان چهره اصلی معرفی کرده اند.