حمید درخشان می گوید با به انتخاب های کارلوس کی روش احترام گذاشت

حمید درخشان درباره لیست کارلوس کی روش صحبت کرده است.

به گزارش طرفداری، حمید درخشان درباره لیست تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ به میزان گفت:

این همان لیستی بود که انتظار داشتیم و حدس زده می‌شد که این بازیکنان انتخاب شوند. شاید یکی، ۲ بازیکن جا مانده باشند، اما این سلیقه سرمربی تیم ملی است و باید به آن احترام بگذاریم.

وی در مورد انتقادات برای انتخاب ۴ دروازه‌بان و حضور علی کریمی مطرح شده است، عنوان کرد:

شاید دلیل حضور ۴ دروازه‌بان در لیست تیم ملی مصدومیت باشد که در صورت آسیب‌دیدگی دروازه‌بان اصلی از گلر دیگری استفاده شود. کریمی هم در خارج از کشور بازی کرده و شاید دلیل انتخابش لژیونر بودنش باشد. به هر حال باید به انتخاب کی‌روش احترام بگذاریم.

کارشناس فوتبال در خصوص حضور ابوالفضل جلالی و خط خوردن میلاد سرلک در لیست تیم ملی فوتبال بیان کرد:

جلالی یک بازی در تیم ملی فوتبال انجام داد و همان ملاک انتخاب کی‌روش قرار گرفت تا در لیست نهایی حضور داشته باشد. او در مسابقات لیگ هم بازی‌های خوبی انجام داده است. علاوه بر این سرلک در پستی بازی می‌کند که بازیکنان خوبی در تیم ملی در این پست حضور دارند. سرلک بازیکن خوبی است و جا دارد تا در جام جهانی بعدی حضور یابد.

درخشان درباره شرایط تیم ملی فوتبال در آستانه مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار کرد:

تیم ملی فوتبال وضعیت خوبی دارد و بازیکنان فکر و ذکرشان باید این باشد که بازی خوبی انجام بدهند. با تمام وجود بازی کنند و باعث سربلندی و افتخار فوتبال کشورمان شوند تا مردم کشورمان را خوشحال کنند.

پیشکسوت فوتبال در مورد ارزیابی‌اش از حریفان تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر گفت:

حریفان ایران آسان نیستند و تیم‌های بزرگ دنیا در گروهش هستند. بازی در این مسابقات راحت نیست و باید تلاش مضاعف کنیم که بازی‌های خوبی ارائه بدهیم. همچنین نشان بدهیم که بی‌دلیل نیست که در رنکینگ ۲۰ دنیا قرار داریم.

درخشان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی فوتبال شانس صعود از گروهش در جام جهانی را دارد، خاطرنشان کرد:

بله، ما هم همانند سایر تیم‌ها شانس صعود داریم. بازیکنان باید تلاش خود را چند برابر کنند تا بتوانند به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی راه یابند.