به گزارش "ورزش سه"، رونالدو و منچستریونایتد شب گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که با توافقی به مشترک به همکاری با یکدیگر پایان دادند و قرارداد او با شیاطین سرخ فسخ شد. 
این اتفاق پس از آن رخ داد که این ستاره پرتغالی در مصاحبه جنجالی با پیرس مورگان صحبت‌های بسیاری را علیه این باشگاه، مالکان و مدیران آن و همچنین سرمربی این تیم مطرح کرد و حواشی بسیاری را به وجود آورد. 
به این ترتیب حالا این بازیکن تنها بازیکن حاضر در جام جهانی 2022 قطر است که هیچ باشگاهی ندارد و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باید به باشگاه جدیدی ملحق شود. گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره مقصد بعدی او انجام شده اما هنوز مشخص نیست که رونالدو قرار است از ماه ژانویه پیراهن چه تیمی را به تن کند. 


کمپانی که به عنوان مفسر دیدارهای جام جهانی در بی‌بی‌سی حاضر شده بود، در پاسخ به سوالی درباره احتمال حضور رونالدو در برنلی با خنده گفت:« ما به بازیکنانی نیاز داریم که توانایی دویدن داشته باشند.»
او درباره جدایی این بازیکن از یونایتد اظهار داشت:« فکر می‌کنم در آخر و با توجه به اتفاقاتی که رخ داد در واقع همه چیزهایی را باختند، به جز اریک تن‌هاخ. من فکر می‌کنم این مشکلی است که بالاخره حل خواهد شد و هم رونالدو و هم باشگاه از آن عبور خواهند کرد.»
حالا باید منتظر ماند و دید که رونالدو پس از پایان رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر به چه باشگاهی ملحق خواهد شد.