به گزارش "ورزش سه"، استقلال فردا در هفته نخست دور برگشت لیگ برتر در استادیوم نقش جهان میهمان سپاهان است. سید حسین حسینی کاپیتان اول و دروازه بان تیم استقلال به دلیل مصدومیت در این دیدار به میدان نخواهد آمد. او حتی به همراه استقلالی ها راهی اصفهان نشده است. هم چنین روزبه چشمی کاپیتان دوم آبی ها چهار اخطاره شده  و قادر به همراهی استقلال در این بازی مهم و حیاتی نیست.

در چنین شرایطی طبیعی بود عارف غلامی بازوبند را بر بازو ببندد اما این مدافع هنوز از بند مصدومیت رهایی پیدا نکرده است. عارف که در بازی دوستانه به هوادار مصدوم شده هنوز به شرایط ایده آل نزدیک نشده و در سفر به اصفهان هم حاضر نبود. سجاد شهباززاده و مهدی قایدی دیگر بازیکنانی هستند که می توانند بازوبند کاپیتان را بر بازو ببندند اما حضور این دو بازیکن در ترکیب ثابت استقلال در هاله ای از ابهام است. سجاد شهباززاده جز هفته های ابتدایی در هفته های اخیر کمتر در ترکیب ثابت تیم به میدان آمده است و مهدی قایدی هم در بازی گذشته به عنوان مهره جانشین به میدان آمد و با توجه به یک نمایش خوب پیش بینی می شود، از این پس هم به عنوان بازیکن ذخیره به ترکیب تیم اضافه شود.

احتمالا بازوبند کاپیتان به امیر ارسلان مطهری می رسد و اگر این بازیکن مهره ثابت تیمش نباشد آرش رضاوند بازوبند را بر بازو خواهد بست. هر چند آرش رضاوند هم هنوز شرایط ایده آلی برای بازی پیدا نکرده است و شاید در اصفهان به عنوان بازیکن ذخیره به میدان بیاید. شاید بهتر است بگوییم کاپیتان استقلال در بازی با سپاهان الان نامعلوم است و فردا با شروع بازی مشخص خواهد شد.