به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو آلوز در ابتدای فصل با تصمیم قربان بردیف و از تیم غیرت قزاقستان به تراکتور پیوست. تی‌تی‌ها برای جذب او رقم قابل توجهی را هزینه کردند و دستمزد مناسبی را هم برای او در نظر گرفتند که حالا با افزایش نرخ ارزش دلار، این ستاره را تبدیل به یکی از گرانترین بازیکنان لیگ برتر کرد.

ریکاردو آلوز اما در این نیم فصل به خوبی ثابت کرده که چرا بردیف تاکید زیادی به خرید او داشت و این بازیکن را سرلیست خود قرار داده بود. آلوز در این نیم فصل 8 پاس گل داده و بیشترین موقعیت ممکن را برای تی تی ها خلق کرده تا یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایران لقب بگیرد.

درخشش آلوز سبب شده تا در نقل و انتقالات زمستانی نیز او تبدیل به اهداف مدعیان قهرمانی برای ادامه راه باشد اما محمدرضا زنوزی به هیچ وجه قصد ندارد این بازیکن را وارد هیچ معامله‌ای کند و در ازای هیچ کدام از بازیکنان لیگ نیز حاضر نیست او را به فروش برساند.

نکته مهم اینکه آلوز نیز به حضور در تراکتور تعهد کامل دارد و نمی‌خواهد تبدیل به یاغی جدید فوتبال ایران شود؛ هرچند که شاید پیشنهادات قابل توجهی هم دریافت کرده باشد.

آلوز در دیدار دوستانه امروز تراکتور هم نمایش درخشانی داشت و در یک نیمه که به میدان رفت، چند موقعیت خلق کرد و با پاسهای تکضرب، ستاره سرخپوشان تبریزی بود.

البته چالش اصلی تراکتور در نقل و انتقالات نیم فصل و زمانی است که این بازیکن شاید مسیر خود را به تیمی دیگر تغییر دهد؛ بازیکنی که بعید است فوتبال ایران به این زودی او را از دست بدهد.

1792974
1792975
1792976