به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی مسی با تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر باعث شد که بسیاری بحث درباره بهترین بازیکن تاریخ را تمام شده بدانند. 
نقش موثر این بازیکن در فتح جام جهانی و تبدیل کردن رویای دیرینه مردم کشورش به حقیقت از نظر بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان به حدی زیاد بود که او را شایسته دریافت لقب بهترین بازیکن تاریخ می‌کرد. 
اما رومرو که سابقه بازی کنار این ستاره آرژانتینی را در تیم ملی این کشور دارد معتقد است که مسی حتی پیش از این قهرمانی در جام جهانی هم بهترین بازیکن دنیا بوده است. 

1794681

او در گفتگو با روزنامه انگلیسی تایمز در این باره اظهار داشت: «هرکس که واقعا از فوتبال سردربیاورد معتقد است که هیچ بازیکنی مانند مسی در دنیا وجود ندارد اما من همیشه او را به خاطر شخصیتی که دارد و رفتاری که با من و بقیه داشته است ستایش می‌کنم.»
این مدافع تاتنهام درباره تجربه اولین برخوردها با مسی گفت: «من همیشه لحظاتی که ما در کنار هم در اردوی تیم ملی بودیم را به خاطر دارم، همیشه رفتار او با خودم در روز اول حضورم در تیم ملی را به یاد می‌آورم. این که او چطور فروتن بود، چطور در کنار ما غذا خورد و رفتار گرمی داشت. همه این کارها باعث شد که او به بازیکنی بزرگتر تبدیل شود.»