به گزارش "ورزش سه"، تمرینات استقلال برای برگزاری دیدار برابر ملوان امروز نیز به مانند گذشته برگزار شد تا آبی‌پوشان خود را برای پیروزی در این مسابقه و فراموشی شکست مقابل سپاهان آماده کنند.

تمرین امروز استقلال در شرایطی برگزار شد که تمامی اخبار پیرامون این باشگاه در خصوص لیست مازاد ساپینتو است و هواداران منتظر هستند تا ببینند چه نفراتی از جمع آبی ها جدا خواهد شد که یکی از این نفرات عزیزبک آمانوف است.

در روزهای گذشته اخبار فراوانی در مورد جدایی این بازیکن ازبکستانی منتشر شده اما نکته عجیب در خصوص او، حضور مستمر و منظم در تمرینات است. طبق روایات مختلف از اردوی استقلال، علت اصلی عدم حضور این بازیکن در ترکیب و لیست تیم، انگیزه کم و جدیت پایین این بازیکن در تمرینات عنوان شده است، به نحوی که ساپینتو ترجیح داده به جز دیدار با گل‌گهر، هیچ فرصتی به بازیکن ازبک ندهد.

با این حال و در شرایطی که به نظر می رسد آمانوف یکی از جدا شده های قطعی استقلال باشد، اما او در روزهای اخیر هیچ بهانه‌ای برای فسخ احتمالی قراردادش به مدیران باشگاه نداده است و یکی از اعضای ثابت تمرین تیم ساپینتو بوده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد که آمانوف تا زمانی که مبلغ قراردادش را دریافت نکند و یا مدیران باشگاه موفق به جلب رضایت او نشوند، خارج کردن نام این بازیکن از لیست استقلال سخت و دشوار خواهد بود.