به گزارش "ورزش سه"، دو شکست متوالی در برابر تیم های تراکتور و سپاهان در خانه حریفان موجب شده که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر سقوط به رده چهارم لیگ برتر را تجربه کند و از همه مهمتر اختلاف امتیازش با صدرنشین 8 امتیاز شده است. امتیازی که باید در سه دیدار جبران شود.

با حمایت اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از ریکاردو ساپینتو و خودداری باشگاه از جریمه نقدی اعضای تیم، کادر فنی و بازیکنان استقلال در تلاش برای گذر از روزهای بحرانی هستند و سرمربی برای گذر از این روزها روی کمک خسرو حیدری حساب ویژه ای باز کرده است. مربی‌ای که به عنوان بازیکن این دوران را در تیم آبی تجربه کرده و به خوبی می تواند با مشورت هایی که به ریکاردو ساپینتو می دهد و هم چنین صحبت با بازیکنان، موجب خروج استقلال از روزهای بحرانی شود.

خسرو حیدری امروز در جریان تمرین استقلال صحبت هایی با ریکاردو ساپینتو داشت؛ او به گذر از این روزهای بحرانی و بازگشت به روزهای خوب امیدوار است و می گوید: « هواداران اصلاً نگران نباشند و مطمئن باشند تا چند هفته دیگر به بالای جدول می‌رسیم. شرایط استقلال اینگونه نمی‌ماند. نمی‌خواهم بهانه بیاورم ولی چند بازیکن مصدوم داشتیم، مثل عارف غلامی و آرش رضاوند. قبل از جام جهانی با این بازیکنان شرایط خوبی داشتیم و حریفان را تحت فشار می‌گذاشتیم. بازی با ملوان و دو سه دیدار آینده برای ما خیلی مهم است. خوشحالیم از بازی با ملوان، هواداران را کنار خودمان داریم. پیش از جام جهانی، هواداران می‌توانستند در ورزشگاه باشند و حضورشان به ما کمک می‌کرد. بازگشت دوباره هواداران اتفاق مثبتی برای ما خواهد بود.»