مهدی عبدی که مدنظر جواد نکونام است بی تردید انگیزه های زیادی برای رویارویی با فولاد دارد

باید دید یحیی گل محمدی به بازیکن باانگیزه تیمش مقابل فولاد بازی می دهد یا خیر.

به گزارش طرفداری، در بازی با ذوب آهن مهدی عبدی از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد تا عیسی آل کثیر جانشین او شود. البته گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی اعلام کرد دلیل این تصمیم بیماری عبدی بوده است. حالا بیماری به پایان رسیده و مهدی عبدی با انگیزه ای فراوان آماده حضور در بازی با فولاد است.

همان طور که می دانید عبدی یکی از مهاجمان جوان فوتبال ایران است که مربیان خارجی علاقه زیادی به سبک و نوع بازی او دارند. از کالدرون که برای اولین بار به او میدان داد تا مورایس پرتغالی و بردیف که در زمان حضورش در تراکتور مدعی بود مهدی عبدی می تواند یکی از بهترین مهاجمان ایران باشد.

از سوی دیگر جواد نکونام نیز علاقه زیادی به انتقال او داشت و برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که مذاکراتی نیز برای این انتقال با ایجنت عبدی انجام شد، اما درنهایت عبدی تصمیم به ماندن گرفت و با وجودی که گل محمدی اعتقادی به او ندارد، همچنان امیدوار است تا در پرسپولیس احقاق حق کند.

همین موضوع باعث می شود تا مهدی عبدی برای بازی با فولاد انگیزه های زیادی داشته باشد. هرچند که بعید است گل محمدی با توجه به حضور محمد عمری، دیاباته و حتی آل کثیر فرصتی به او برای بازی با فولاد بدهد.