پاتریس اورا واکنش تندی به شادی سایرین بابت جریمه یوونتوس داشت. 

یوونتوس روزهای سختی را سپری می کند. پس از نتایج نه چندان مطلوب در ابتدای فصل، این تیم شرایط خود را بهبود بخشید و به بالای جدول نزدیک شد اما با رای دادگاه فدراسیون فوتبال ایتالیا، 15 امتیاز از این تیم به خاطر تخلف در اعلام سود سرمایه کسر شد. 

پاتریس اورا در صفحه اینستاگرامش ویدئویی را منتشر کرد و در حالی که پیراهن یوونتوس را پوشیده بود، به زبان ایتالیایی گفت:

صبح بخیر به تمام یوونتوسی های عزیزم؛ به تمام گوبو ها (لقب هواداران متعصب یوونتوس) زیرا شما باید در حال حاضر یک گوبوی واقعی باشید. من به یوونتوس نیازی ندارم بلکه همانطور که همیشه گفته ام، عاشق یوونتوس هستم. این دو با هم فرق دارد. لحظات سختی است. ما را 15 امتیاز جریمه کرده اند. این اولین بار نیست و دردآور است اما مقصر کیست؟ من اینجا نمی خواهم از مقصر حرف بزنم زیرا مقصر همیشه ما شناخته می شویم. 

فقط یک درخواست از تمام بازیکنان و مدیران دارم. اینکه به این پیراهن احترام بگذارند و فراتر از هر چیز تمام وجودشان را بگذارند. یادم می آید شعار می دادید: "ما 11 شیر می خواهیم...کاری نکنید برگردیم..." بگذارید جدی حرف بزنیم. 

این مردم دارند از این موضوع لذت می برند. چرا؟ چون چند سال است که ما بد به سرشان آورده ایم! و این پیروزی ها دزدی نبود. نه، ما همه آنها را قورت دادیم! 9 اسکودتوی متوالی...بنابراین از حضور در بالای جدول لذت ببرید زیرا بانوی پیر هرگز نمی میرد. او آسیب دیده اما وقتی برگردد، نیایید و گریه کنید. و یوونتوس برمی گردد زیرا تاریخ هرگز نمی میرد. از همه هواداران می خواهم حامی تیم باشند زیرا عاشق بودن در زمانی که همه چیز خوب پیش می رود، آسان است. نه ما الان به همه نیاز داریم. 

بنابراین فورتزا یووه، فینو آلا فینه. عاشق این بانوی پیر هستم! بله، هر طور بگویید دیوانه هستم! ببخشید که زودتر این ویدئو را نفرستادم اما دوست نداشتم شرایط را حادتر کنم. وقتی اوضاع آرام تر است، قلب شما حرف می زند. می توانستم یک عکس بگذارم اما نه، چیزی را گفتم که قلبم می گوید. من هرگز شما را فراموش نکرده ام و هرگز فراموش نخواهم کرد. مهم این است.  

پاتریس اورا 2 سال و نیم در یوونتوس بازی کرد و در 82 بازی برای این تیم، 3 اسکودتو و 2 کوپا ایتالیا کسب کرد.