ژائو آلوز دی آسیس سیلوا ملقب به جو از دست استقلال پرید

ژائو آلوز دی آسیس سیلوا ملقب به جو، مهاجم بریلی که علی فتح الله زاده مدعی شده بود قرار است به استقلال بیاید ساعاتی قبل به عربستان سفر کرد تا با یک باشگاه در این کشور قرارداد نهایی امضا کند.

به گزارش طرفداری، علی فتح الله زاده که بازی های نقل و انتقالاتی را خوب بلد است و عادت به ترکاندن بمب در نقل و انتقالات دارد، در برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش ادعا کرد استقلال در تدارک خرید یک مهاجم برزیلی است که سابقه بازی در اورتون و منچسترسیتی را دارد.

خیلی زود نام این بازیکن در فضای مجازی لو رفت و از روی کدهایی که فتح الله زاده داده بود، مشخص شد جو برزیلی که حالا 35 سال سن دارد و به مرز بازنشستگی نزدیک شده، مدنظر استقلال است.

ژائو آلوز دی آسیس سیلوا ملقب به جو، با بیش از 20 بازی ملی و سابقه بازی در جام جهانی و المپیک برای تیم ملی برزیل، اورتون، منچسترسیتی و گالاتاسرای را تجربه کرده و گویا در 35 سالگی آماده بود با دستمزدی ارزان برای نیم فصل پیراهن استقلال را بپوشد اما حالا از عربستان خبر می رسد این بازیکن برزیلی امروز به این کشور عربی سفر کرده و قرار است فردا به صورت رسمی با یک تیم سعودی قرارداد ببندد.

قیمتی که ترانسفر مارکت برای این مهاجم 35 ساله و 192 سانتی متری مشخص کرده 750 هزار یورو برای یک فصل و نصف همین مبلغ برای نیم فصل است اما استقلالی ها مدعی بودند می خواهند در ازای پرداخت تنها 200 هزار یورو این بازیکن را برای نیم فصل به خدمت بگیرند.

حالا با توجه به سفر جو به عربستان انتقال او به استقلال را باید تقریبا منتفی دانست چرا که این بازیکن وقتی پیشنهادی نداشت راضی بود به 200 هزار یوروی استقلال فکر کند اما بعید است حالا به عربستان رفته، دوباره به سمت ایران بچرخد.