به گزارش "ورزش سه"، مرور دوباره گل نخست استقلال و دقت بیشتر به جزئیات، نتیجه جالبی را به دنبال دارد. جایی که آرش رضاوند با سری بالا و دیدی خوب، از جعفر سلمانی می خواهد تا مهدی قایدی را صاحب توپ کند و این اتفاق نیز رخ می دهد و گل اول آبی ها اینگونه به ثمر می رسد.

همه چیز از جایی شروع شد که بارانی قصد داشت یار هم‌دسته را صاحب توپ کند. اما پاس او به مقصد نرسید و زبیر نیک نفس بلافاصله توپ را به رضاوند سپرد. هافبک آبی ها که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت به ترکیب برگشته بود، لحظه ای درنگ نکرد و همان پاس تک ضربه را با بدون معطلی به سلمانی سپرد.

1795909

نکته جالب اینجاست زمانیکه رضاوند توپ را به سلمانی سپرد، نگاهی به سمت راستش انداخت و قایدی را دید که در موقعیت خوبی قرار دارد. هافبک آبی ها فورا دستش را بلند کرد و با اشاره به قایدی، از جعفر سلمانی خواست تا توپ را برای وینگر بوشهری ارسال کند.

سلمانی نیز بلافاصله و با سومین پاس تک ضرب متوالی، توپ را به قایدی سپرد و این بازیکن پس از عبور از تکل خشن علیرضا خوش کفا، توانست توپ را به دهانه دروازه بفرستد که پس از اشتباه پدرام قاضی پور، توپ وارد دروازه ملوان شد تا گل استقلال اینگونه به ثمر برسد.

1795910

در واقع کار تیمی و زیبای بازیکنان استقلال هنگام به ثمر رسیدن این گل، در نوع خود جالب بود که دید خوب رضاوند و اشاره او به سلمانی که قایدی را صاحب توپ کند، زیبایی این گل را دو چندان کرد.

1795911
1795912
1795913